Özkan Uğur'un cenaze töreninde gözyaşları sel oldu! O isim aylar sonra ilk kez ortaya çıktı

Özkan Uğur'un cenaze töreninde gözyaşları sel oldu! O isim aylar sonra ilk kez ortaya çıktı
MFÖ üyesi Özkan Uğur'un cenazesi için Atatürk Kültür Merkezi'nde tören düzenlendi. Gözyaşlarının sel gibi aktığı cenazede, gasilhaneden camiye gidene kadar bir adam vardı ve tabuttan hiç ayrılmadı. Bir süre kız arkadaşına karşı uyguladığı şiddetle gündem olan Ozan Güven'in çok yakın arkadaşım dediği Özkan Uğur'un tabutunun başından bir süre bile ayrılmadı.

Müzisyen ve aynı zamanda oyuncu olan MFÖ üyesi Özkan Uğur, bir süredir lenfoma ile mücadele ediyordu. Üç kez kanser hastalığını yenen fakat yeniden aynı hastalığa yakalanan usa isim, 8 Temmuz'da tedavsinin devam ettiği hastanede hayatını kaybetti. 

Ozan Güven

Özkan Uğur için, Atatürk Kültür Merkezi'nde bir cenaze töreni düzenlendi. Düzenlenen cenaze törenine usta sanatçının eşi Aysun Aslan Uğur ile oğlu Alişan Uğur'u Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun yalnız bırakmadıkları görüldü.

Ozan Güven

MFÖ grubunda Mazhar Alanson ve Fuat Güner de cenaze töreninde yerlerini alırken Cem Yılmaz ve Zafer Algöz gibi sanatçının çok sayıda arkadaşının ve hayranının katıldığı cenaze töreninde gözyaşlarının sel gibi aktığı ifade edildi. Özkan Uğur'un çok sevdiği ve elinden hiç bırakmadığı gitarı da tabutunun başında yer aldı.

Ozan Güven

Usta sanatçının naaşının gasilhaneden çıkarıldıktan sonra camiye ve ibadethaneye götürülürken tabutun yanındna hiç ayrılmayan birisi vardı. Bu isim birçok eserde yer almış olan ve Özkan Uğur'un çok yakın arkadaşım dediği Ozan Güven'den başkası değildi. İlk günden beri ailesini yalnız bırakmayan Güven, camide tabutu bir an olsun bırakmadı.

Ozan Güven