Özgü Namal yıllar sonra itiraf etti! 5 dakikada her şeyini kaybetti: Yürek yakan detay...

Özgü Namal yıllar sonra itiraf etti! 5 dakikada her şeyini kaybetti: Yürek yakan detay...
Kurtlar Vadisi dizisinde oynadığı 'Elif' rolüyle akıllara kazınan ünlü oyuncu Özgü Namal, 3 yıl önce kalp krizi sonucu hayatını kaybeden eşi Ahmet Serdar Oral'ın acı haberiyle sarsıldı. Oral ile evliliğinden olan iki çocuğuyla kalan Özgü Namal, geçtiğimiz günlerde sete döneceği haberleriyle gündemde yerini aldı. Son günlerin en çok konuşulan ismi, Gökçe Bahadır'ın bir süre önce hayatını birleştirdiği Emir Aksoy'un konserinde boy gösterdiği görüldü. Aksoy ile birlikte sahneye çıkan ve şarkı söyleyen Namal'ın

Kurtlar Vadisi adlı dizinin kadrosuna yer alan ve dizide 'Elif' karakterine hayat veren Özgü Namal, 3 yıl önce eşi Ahmet Serdar Oral'ı kalp krizi sonucu kaybetmişti. Eşinin ölümü üzerine kendini izole eden Namal, en son Oktay Kaynarca'nın oynadığı 'Ben Bu Cihana Sığmazam' adlı dizinin setinde görüntü vermişti.

Özgü Namal yıllar sonra itiraf etti! 5 dakikada her şeyini kaybetti

EMİR AKSOY İLE BİRLİKTE ŞARKI SÖYLEDİ

Geçtiğimiz günlerde sete döneceği haberleriyle gündemdeki yerini alan Özgü Namal, çok yakın arkadaşım dediği Gökçe Bahadır'ın bir süre önce hayatını birleştirdiği Emir Aksoy'un verdiği konserde boy gösterdi. Konserde Emir Aksoy ile birlikte sahne alıp şarkılara eşlik eden Özgü Namal'ın özle hayatına ilişkin sözleri sosyal medyada kısa süre içinde gündem oldu.

Özgü Namal yıllar sonra itiraf etti! 5 dakikada her şeyini kaybetti

Hayatına ilişkin bir itirafı yayınlayan güzel oyuncu, "Hayat 5 dakika... 5 dakikada her şeyimi kaybettim. Değerini bil" dedi.