Özge Özpirinç'inin takipçisi öyle bir şey istedi ki! Kırmadı yaptı, takipçileri şaştı kaldı

Özge Özpirinç'inin takipçisi öyle bir şey istedi ki! Kırmadı yaptı, takipçileri şaştı kaldı
Ailesiyle birlikte tatil yapan ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, beklenmedik bir olayla karşılaştı. Bir hayranının kendisinden küfür etmesini istemesiyle şaşkına döndü. Yaşadığı olayı sosyal medya hesabından paylaşan oyuncu, "Bir hayranım bana gelip 'Benim için bir kere s... git... dersiniz?' diye sordu. İlk başta şaşırdım, ancak sonra bu durum beni güldürdü ve kendimi iyi hissettirdi" şeklinde ifade etti. Oyuncu, hayranının küfür isteğini geri çevirmediğini de belirtti.

Salih Bademci ile başrolünü paylaştığı İlk ve Son dizisiyle dikkatleri üzerine çeken Özge Özpirinçci, ailesiyle birlikte geçirdiği tatilde ilginç bir olay yaşadı. Bir dizisever, oyuncudan İlk ve Son dizisindeki gibi kendisine küfür etmesini istedi. Oyuncu, hayranının isteği karşısında şaşkına dönse de geri çevirmedi ve istenilen küfürü etti.
özge özpirinç
 "Bu, meslek hayatımda aldığım en güzel iltifatlardan biri" şeklinde paylaşım yapan Özpirinçci, eşi Burak Yamantürk ve kızı Mercan ile Bodrum'da tatil yaparken bu olayı yaşadığını belirtti. Aynı mekanda eğlendiği Hande Hanım isimli hayranına teşekkür eden oyuncu, kendisini iyi hissettirdiğini ifade etti. Oyuncunun bir takipçisi, paylaşıma yorum yaparak oyuncunun gerçekten küfrettiğini sordu. Özpirinçci ise hayranının isteği üzerine gerçekten küfür ettiğini doğruladı.