Oyunculuğu bırakıp köye yerleşmişti! Özgü Namal 10 yıl sonra ekranlara dönüyor: O dizide oynayacak

Oyunculuğu bırakıp köye yerleşmişti! Özgü Namal 10 yıl sonra ekranlara dönüyor: O dizide oynayacak
Televizyon ekranlarının sevilen ismi Özgü Namal birkaç sene önce oyunculuğu bırakıp köye yerleşmişti. Ancak bu projeyle geri dönüş kararı aldı! Tüm detaylar haberimizde.

Sevenleri merakla bu haberi bekliyordu: Özgü Namal bu projeyi kabul etti! Namal ekranlara geri dönecek! Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

ÖZGÜ NAMAL EKRANLARA GERİ DÖNÜYOR

Sevilen ve başarılı oyuncu Özgü Namal ekranlara geri dönüyor. 9 senedir oyunculuğa ara veren Namal'ın yeni projesi belli oldu. 2020 senesinde iki çocuğunun babası Ahmet Serdar'ı yaşadığı kalp krizi sonrasında kaybeden Özgü Namal büyük bir yas sürecine girmiş ve Köyceğiz'e yerleşmişti. 

Özgü Namal Ekranlara Geri Dönüyor

En son oyunculuğunu 2014 senesinde Merhamet dizisinde yapan Namal ekranlara geri dönüyor. İddialara göre yapım şirketleri uzun zamandır Özgü Namal'ın oyunculuk yapması için peşinde olsa da Namal Gold Film patronu Faruk Turgut ile anlaştı ve Kızıl Goncalar isimli diziyi kabul etti. Dizinin senaryosunu Vatanım Sensin, Atatürk, Kulüp gibi projelerin senaryosunu üstlenen Necati Şahin üstlendi. Dizinin ne zaman başlayacağı ile ilgili bir açıklama henüz yapılmadı.