Okan Bayülgen'in dikkat çeken saç stilinin nedeni belli oldu! Meğer o yüzden böyle kestirmiş

Okan Bayülgen'in dikkat çeken saç stilinin nedeni belli oldu! Meğer o yüzden böyle kestirmiş
Okan Bayülgen, Johnny Depp'in İstanbul'daki konserinde ilginç saç stiliyle dikkatleri üzerine çekmiş ve izleyicileri şaşırtmıştı. Bayülgen, saçıyla ilgili çıkan haberlere yönelik basın mensuplarına sitem etti. İşte detaylar...

Geçtiğimiz hafta, Johnny Depp'in solist olduğu Hollywood Vampires'ın İstanbul'daki konserinde, Mohikan tarzında kestirdiği saçlarıyla dikkat çeken Okan Bayülgen, şimdi ise yeni bir tarzla karşımıza çıktı. Saçlarını gizlemek için şapka takan oyuncu, hızlı adımlarla Nişantaşı'nda ilerledi ve yakınlardaki bir kuruyemişçiye girdi.

OKAN BAYÜLGEN NEDEN TARZINI DEĞİŞTİRDİ?

OKAN BAYÜLGEN

Basın mensupları tarafından görüntülendiğinde, Bayülgen eski arkadaşlarına hitaben "Yapmayın yav, böyle sokakta olmuyor. Biz eski arkadaşız sizinle" şeklinde sitem etti. Yeniçağ'ın haberine göre, Bayülgen, tarz yaratmak amacı gütmeyerek saçlarını kazıttığını belirtti. Bunun nedeni, yazıp yönettiği ve oynadığı "Richard" adlı oyunuyla ilgili bir durumdu. Ayrıca, yeni sezonda "Drakula" projesiyle de ilgileniyor ve kendisinin Drakula karakterini canlandıracağını ifade etti. Bu projenin iyi bir kadroya sahip olacağını umduğunu da ekledi. Tiyatro işleriyle uğraşmak için yoğun bir şekilde koşturduğunu dile getirdi.