Oğuzhan Koç boşanır boşanmaz o fenomenle yakalandı! Sosyal medya birbirine girdi!

Oğuzhan Koç boşanır boşanmaz o fenomenle yakalandı! Sosyal medya birbirine girdi!
Oğuzhan Koç'un ünlü bir fenomenle çekilen görüntüleri sosyal medya da gündem oldu...

DEMET ÖZDEMİR'DEN AYRILIR AYRILMAZ OĞUZHAN KOÇ BOMBAYI PATLATTI. O FENOMENLE GÖRÜNTÜLENDİ

Şaşaalı bir şekilde dünya evine giren Oğuzhan Koç ve Demek Özdemir’in evliliklerinin arasına kara kedi mi girdi? Muhteşem bir düğün ile evlenen çift yine hızlı bir şekilde ayrılık kararı vermişti.

oğuzhan koç

Sosyal medya da Oğuzhan Koç’un olduğu bir fotoğraf ise yakışıklının sevenlerini de ikiye böldü. Sosyal medyayı sallayan o fotoğrafın altına ise bir çok yorum yapıldı.

Yaşantışı ile olduğu kadar şarkıları ile de bir çok kişiyi etkileyen Oğuzhan Koç 8 ay taze evliliğini bir çırpıda bitirmişti. Hatta bu ayrılığın üzerine ünlü fenomen Ala Tokel ile yeni bir aşka yelken açtığı da oldukça sansasyon yaratmıştı. Hatta ünlü fenomenoğuzhan koç konuşulanlarla dalga bile geçmişti ama son olarak havaalanında çekilen görüntüler sosyal medyayı allak bullak etti.

 

DİĞER SİTELERE SERVİS EDİLDİ

Gossippastanew hesabı tarafından bir fotoğraf paylaşıldı ve olanlar oldu. Ala Tokel ve Oğuzhan Koç’un birlikte havaalanında görüntülerini içeren bu fotoğraf sosyal medyaya düşer düşmez yorum aldı. Ve yayıldı. Ayrıca fotoğraf diğer sayfalarda da servis edildi.

Aşk iddialarını güçlendiren bu paylaşımın ardından ise dedikodular iyice arttı.