Oğulcan Engin Miray'ı çabuk unuttu! Büyük aşkın 40'ı çıkmadan o oyuncuyla sarmaş dolaş yakalandı: Aşk konserde yaşanıyor!

Oğulcan Engin Miray'ı çabuk unuttu! Büyük aşkın 40'ı çıkmadan o oyuncuyla sarmaş dolaş yakalandı: Aşk konserde yaşanıyor!
Magazin gündeminde sık sık isimleri yer alan Oğulcan Engin ve İlayda Alişan aşkı resmen kesinleşti. Geçtiğimiz akşam Kenan Doğulu konserinde objektiflere takıldı. Aşk şarkıları eşliğin birbirlerine sarılan ve öpmelere doyamayan çift ilişkilerini belgeledi.

Miray Daner ve Oğulcan Engin ile doludizgin aşkları yaşayan çifte nazar değdi. Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık yorum ve beğeni alırken çiftin ayrılık haberi sevenlerini üzdü. Daner ile ilişkisini bitiren Engin, kalbinin kapılarını İlayda Alişan'a açtı.

Magazin gündeminde yer alan aşk dedikodularıyla Çeşme'de bir araya gelinmesiyle alev aldı. Görüntülerde yer alan ikili sık sık kameralara takılırken ''Arkadaşız'' açıklamalarında bulundu. Geçtiğimiz gün Çeşme'de Kenan Doğulu'nun konserine giden ilinin samimi halleri aşkı belgeledi.

İlayda Alişan Oğulcan Engin

ÖPÜCÜKLER HAVADA UÇUŞTU

Konserde aşklarını tazeleyen İlayda Şahin ve Oğulcan Engin aşklarını gözler önünde yaşadı. Doğulu'nun aşk şarkıları eşliğinde kendinden geçen çift sosyal medya üzerinden gündeme geldi.

Tüm gece boyunca birbirlerinden ayrılmayan çift el ele göz konseri izleyen çiftin aşkları ortaya çıktı. Aşklarını gizli tutmak için uğraşan çift, birbirlerini öpmeye doyamadı.