Oğulcan Engin gönlünü o güzel oyuncuya kaptırdı! Miray Daner'i çabuk unuttu!

Oğulcan Engin gönlünü o güzel oyuncuya kaptırdı! Miray Daner'i çabuk unuttu!
İddialara göre, işletmeci Oğulcan Engin'in kalbini İlayda Alişan'a kaptırdığı ve bu nedenle oyuncu Miray Daner ile iki yıllık ilişkisinin sona erdiği konuşuluyor. Geçtiğimiz günlerde, Engin ve Alişan'ın Akaretler'de birlikte eğlendiği görüldü, ancak mekan dışında bekleyen gazetecileri fark edince, ikili ayrı kapılardan çıkmak için strateji geliştirmek zorunda kaldı. "Aşk" konusundaki ısrarlı sorular karşısında ise İlayda'dan bir açıklama geldi. İşte ayrıntılar...

Ünlü işletmeci Oğulcan Engin ve genç oyuncu Miray Daner, uzun süredir gözlerden uzak bir ilişki yaşadıklarını duyurmuş, ancak şimdi ise ayrılık kararı aldıklarını açıklamışlardı. İkilinin ilişkilerini noktalama sebebi olarak Engin'in İlayda Alişan ile yakınlaşması iddia edilmişti.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Academy Day'in kapanış partisinde, Miray Daner, The Peninsula İstanbul'da objektiflere takıldı ve ayrılık konusunda bir açıklama yapma gereği duydu. Genç oyuncu, merak edilen sorulara cevap vererek kamuoyunu aydınlattı. "İlişkinizin sona ermesinin sebebi ihanet mi?" sorusuna karşılık, Daner şu şekilde yanıt verdi: "Evet, ilişkimizi sonlandırdık. Ancak üçüncü kişilerle hiçbir ilgisi yok. Biz, karşılıklı konuşarak ayrılık kararı almanın daha sağlıklı olduğunu düşündük. Anlaşarak ve saygıyla birbirimize yaklaşarak bu kararı aldık."

İLAYDA ALİŞAN'DAN AÇIKLAMA GELDİ

ilayda alişan

Oğulcan Engin, ilişki durumu hakkında sessizliğini koruyarak herhangi bir açıklama yapmamıştı. Ancak, geçtiğimiz akşam W İstanbul'daki Akaretler'de İlayda Alişan ile birlikte görüldüğü görüntülendi. İkilinin mekan içinde el ele tutuştuğu ve birbirleriyle yakın bir şekilde olduğu konuşuldu. Basın mensuplarının orada olduğunu fark edince, ayrı ayrı kapılardan çıkarak dikkat çekmemeye çalıştıkları gözlendi.

27 yaşındaki güzel oyuncu İlayda Alişan, basın mensuplarının "İlayda Hanım, Oğulcan Engin ile aşk dedikoduları yazıldı. Birinci ağızdan duymak istiyoruz, doğru mu?" sorusuna, "Arkadaşlar, biz Oğulcan ile çok iyi iki arkadaşız. Şu an çok yorgunum, çekimden yeni geliyorum. Sadece arkadaşlarımla bir araya geldim ve şimdi evime gitmek üzereyim" şeklinde yanıt verdi.