O isim Eda Ece'nin düğününü gölgede bıraktı! Öyle bir kıyafet giydi ki: Ünlüler topa tuttu

O isim Eda Ece'nin düğününü gölgede bıraktı! Öyle bir kıyafet giydi ki: Ünlüler topa tuttu
Son gece, tanınmış oyuncu Eda Ece ve 4 yıllık sevgilisi Buğrahan Tuncer, büyüleyici bir düğünle evliliklerini resmiyete döktüler. Bu mutlu günlerinde, sanat dünyasından birçok ünlü isim, oyuncular ve şarkıcılar da çiftin yanında yer aldı. İşte ayrıntılar...

Yıldız karakterine hayat veren Eda Ece, uzun süredir birlikte olduğu basketbolcu Buğrahan Tuncer ile nişanlanarak evlilik hazırlıklarına başlamıştı. Geçtiğimiz ay gerçekleşen nişan töreninin ardından çift, özel bir düğünle bu özel günlerini kutladı.

Düğünde, oyuncu arkadaşlarının yanı sıra sanat camiasından ünlü isimler de yer aldı. Eda Ece, düğünde iki farklı gelinlik tercih etti ve tarzıyla dikkatleri üzerine çekti. Ancak, dikkatleri üzerine çeken bir isim daha vardı: oyuncu Nesrin Cavadzade. Cavadzade, özel bir siyah elbise tercih etti.

NESRİN CAVADZADE'NİN ELBİSESİ OLAY OLDU

nesrin

Nesrin Cavadzade'nin giydiği elbise, özellikle göğüs kısmının incilerle kaplı olduğu ve sütyen giymediği için tartışmalara neden oldu. Elbisenin ön kısmı tamamen açıktı ve vücudunun göğüs ve göbek kısmını sergiliyordu. Bu cesur tercih, eleştirilere maruz kaldı ve Didem Uzel tarafından eleştirildi.