Nesrin Cavadzade o paylaşımla ortalığı karıştırdı! Arkadaşını öpücüklere boğdu: Diğeri göğüsüne para sıkıştırdı!

Nesrin Cavadzade o paylaşımla ortalığı karıştırdı! Arkadaşını öpücüklere boğdu: Diğeri göğüsüne para sıkıştırdı!
Üç Kuruş dizisinde başrol olan Nesrin Cavadzade ve Uraz Kaygılaroğlu'nun o paylaşımı ses getirdi. Doğum günü üzerine Cavadzade, Kaygılaroğlu'nu öpücüklere boğdu. İşte o anlar...

Magazin gündeminde bomba gibi düşen öpücüklü video görenler şaşkına çevirdi. Nesrin Cavadzade, Üç Kuruş dizisinde ki partneri Uraz Kaygılaroğlu'nun doğum gününü olay yaratan video ile kutladı. "Seni çok ama çok seviyorum! İyi ki varsın, iyi ki arkadaşımsın" notuyla paylaşılan video yeni aşk iddialarını ortaya çıkardı.

Güzel isim Kaygılaroğlu'nu öpücüklere boğduğu videoyu sosyal medya hesabı üzerinden yayınladı. ''Seni çok seviyorum'' notuyla yapılan paylaşım takipçilerinden farklı yorumlar aldı. İkilinin samimi halleri üzerine ''Sevgili misiniz? '' soruları havada uçuştu.

Videoda aşk iddialarının yanı sıra Bora Akkaş'ın da Nesrin Cavadzade'nin göğsüne para sıkıştırması eleştiri yağmuruna tutuldu.

NEsrin cavadzade

AŞK İDDİALARI BOŞ ÇIKTI

Geçtiğimiz günlerce Kaygılaroğlu'na sorulan aşk soruları üzerine çıkan haberlerin tamamen asılsız olduğu bilgisini vererek aşk iddialarını yalanlamıştı.