Nebahat Çehre'den flaş Kızılcık Şerbeti itirafı! Meğer önce ona... Yanıt gecikmedi

Nebahat Çehre'den flaş Kızılcık Şerbeti itirafı! Meğer önce ona... Yanıt gecikmedi
Nebahat Çehre'den şok eden itiraf! Ekranların sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti dizisi için meğer o rol teklifi önce ona gitmiş. Ayrıntılar haberimizde...

Ünlü oyuncu Nebahat Çehre, uzun bir aradan sonra televizyon ekranlarında yer almadığını belirtmiştir. Kendisi, Halit Ziya Uşaklıgil'in romanından uyarlanan Aşk-ı Memnu dizisinde canlandırdığı Firdevs Yöreoğlu karakteriyle hafızalara kazınmıştır. Ancak son zamanlarda ekranlarda gözükmeyen Çehre, Show TV'de yayınlanan ve reyting rekorları kıran Kızılcık Şerbeti dizisiyle ilgili şaşırtıcı bir açıklama yapmıştır. Nebahat Çehre, dizideki rolünün aslında kendisine teklif edildiğini söylemiştir.

KIZILCIK ŞERBETİNDEKİ O KARAKTER...

3

Aşk-ı Memnu dizisindeki performansıyla büyük beğeni toplayan Nebahat Çehre, Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem ve Hazal Kaya gibi ünlü oyuncularla birlikte rol almıştır. Firdevs Yöreoğlu karakteriyle izleyicilerin hafızalarında yer etmiştir. Ancak şu anda uzun süredir ekranlarda yer almayan ünlü oyuncu, Kızılcık Şerbeti dizisiyle ilgili şaşırtıcı bir açıklama yapmıştır.

Nebahat Çehre'nin verdiği bilgilere göre, Kızılcık Şerbeti dizisinde Aliye Uzunatağan'ın canlandırdığı Sönmez karakteri için kendisine teklif gelmiştir. Ancak Çehre, bu rolün kendisi için uygun olmadığını ifade etmiştir. Kendisi, "Kızılcık Şerbeti'ndeki anneanne (Sönmez) karakteri için bana teklif gelmişti, ancak o karaktere uygun olmadığımı düşündüm" şeklinde bir açıklama yapmıştır.

Nebahat Çehre'nin uzun bir süredir ekranlarda yer almadığı ve son teklifi reddettiği Kızılcık Şerbeti dizisinde rol almayı tercih etmediği bilgisi paylaşılmıştır. Çehre'nin ilerleyen dönemlerde hangi projelerde yer alacağı ise merak konusu olmuştur.