Murat Dalkılıç'tan büyük gaf! Arkadaşını korumak için yalan söyledi: Magazin gündemi sallandı

Murat Dalkılıç'tan büyük gaf! Arkadaşını korumak için yalan söyledi: Magazin gündemi sallandı
Murat Dalkılıç, arkadaşı Eser Yenenler'i korumak için yalan söylediği şaka olayı, Berfu Yenenler'in gündemde büyük bir patlama yaratmasına neden oldu. Detaylar haberimizde...

Sosyal medya hesabı üzerinden eğlenceli videolar paylaşan Berfu Yenenler, eşi Eser Yenenler'in yanında bulunmayan Murat Dalkılıç'ı arayarak bir şaka yapmıştır. Bu şaka olayıyla Berfu Yenenler, gündemde büyük bir ilgi uyandırmıştır.

Berfu Yenenler, 2015 yılında Miss Turkey Güzellik yarışmasına katılarak tanınmış ve daha sonra oyuncu Eser Yenenler ile evlenmiştir. İki çocuk annesi olan Berfu Yenenler, sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı videolarla da dikkat çekmektedir. Son olarak yakın arkadaşı Murat Dalkılıç'a yaptıkları şaka ile büyük bir ilgi toplamıştır.

DALKILIÇ PANİKLE PEŞ PEŞE YALAN SÖYLEDİ

3

Bu olayda Berfu Yenenler, eşi Eser Yenenler'in yanında olmadığı bir durumu Murat Dalkılıç'a aktarmış ve onunla olduğunu sormuştur. Murat Dalkılıç ise arkadaşını ele vermemek adına peş peşe yalanlar söyleyerek içeride uyuduğunu belirtmiştir. Berfu Yenenler, Dalkılıç'a "Onu uyandırabilir misin?" şeklinde bir soru sorduğunda ise Dalkılıç paniklemiş ve "Benimle beraber, ne olacak" şeklinde cevap vermiştir.

Berfu Yenenler, bu anları 2 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabında paylaşarak "Erkek örgütlenmesi" notuyla birlikte yayınlamıştır. Murat Dalkılıç ise yorum olarak "Abi yolda insanlar yüzüme yüzüme gülüyor" ifadelerini kullanmıştır.

Bu şaka olayıyla Berfu Yenenler, sosyal medyada büyük bir ilgi ve dikkat çekmiş, videoları takipçileri tarafından beğeniyle karşılanmıştır.