Murat Boz'un yeni klibi ağızları açık bıraktı! Klip değil resmen erotik klip

Murat Boz'un yeni klibi ağızları açık bıraktı! Klip değil resmen erotik klip
Murat Boz'un son albümünden çıkardığı şarkının müzik videosu sosyal medyada büyük ilgi gördü. Klipteki bazı sahneler nedeniyle 'Klip mi çekmiş yoksa erotik bir film mi yapmış?' şeklinde yorumlar yapıldı.

Murat Boz'un yeni albümü için çektiği müzik videosu büyük ilgi uyandırdı! Söz konusu videoda yer alan bazı görüntüler nedeniyle 'Sanatçı mı, yoksa erotik film yapımcısı mı?' şeklinde yorumlar yapıldı. Özel yaşamı ve sosyal medya paylaşımlarıyla sıkça gündem olan ünlü müzisyen Murat Boz, son albümünün çıkış şarkısının klibiyle yeniden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Uzun yıllardır O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyeliği yapmasıyla tanınan Murat Boz, şarkılarıyla da popülerliğini sürdürüyor. Yeni albümünün çıkış şarkısı olan 'Derin Mevzular'ın klibinde yer alan bazı sahneler hayranlar tarafından dikkat çekti.
klip

Murat Boz'un şarkısına çektiği klip, sosyal medya platformlarında büyük bir etki yarattı. Klip içerisindeki bir sahne, videonun konuşulmasına ve izlenme sayısının 180 binin üzerine çıkmasına neden oldu. Klibi izleyen binlerce kişi, Murat Boz'un bu sahnesi hakkında 'Klip mi çekmiş, yoksa erotik film mi yapmış?' şeklinde yorumlarını paylaştı.