Müge Anlı eşinin bir dediğini iki etmiyor! Bakın eşi istedi diye ne yapmış!

Müge Anlı eşinin bir dediğini iki etmiyor! Bakın eşi istedi diye ne yapmış!
Ünlü televizyoncu Müge Anlı'nın, estetik operasyon geçirdiği yönünde çıkan iddialar sosyal medyada tartışmalara neden oldu. Detaylar haberimizde...

Ünlü televizyoncu Müge Anlı, Şinasi Yüzbaşıoğlu ile geçtiğimiz aylarda evlenmiş ve hayranlarıyla mutluluklarını paylaşmıştı. Ancak sosyal medyada dolaşan bir iddia, Müge Anlı'nın estetik operasyon geçirdiği yönündeydi, özellikle dudak estetiği ve hafif dokunuşlarla yüzünde değişiklikler yaptırdığı iddia ediliyordu.

SOSYAL MEDYA İKİYE BÖLÜNDÜ

2

Bu iddia, sosyal medyayı ikiye bölmüş ve Müge Anlı'nın takipçileri arasında farklı yorumlara neden olmuştur. Bazı takipçiler, Müge Anlı'nın doğal güzelliğinin zaten yeterli olduğunu düşünerek böyle bir operasyona ihtiyacı olmadığını savunurken, bazıları ise istediğini yapabileceğini ve her haliyle güzel olduğunu ifade etmiştir.

Öte yandan, Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun düğün ve nikahlarıyla ilgili paylaşımların yapılmaması da dikkat çekmiştir. Ancak bir hesap tarafından çiftin beraber çekildiği ilk fotoğrafın Instagram'da paylaşılmasıyla, mutluluklarının gözlerinden okunduğu görülmüştür.

Bu iddialar ve fotoğraf, Müge Anlı'nın yeni sezon öncesi magazin gündemine düşmesine ve daha fazla konuşulmasına neden olmuştur. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 15. yeni sezonunun ise 29 Ağustos'ta başlayacağı bilinmektedir. Hayranları, sevdikleri programın yeni sezonunu heyecanla beklemektedir.