Metin Akpınar'ın diğer kızından zehir zemberek açıklamalar

Metin Akpınar'ın diğer kızından zehir zemberek açıklamalar
Metin Akpınar'ın ikiz kızları olduğu ortaya çıkarken açıklamalar dikkat çekti. Metin Akpınar'ın hala kendisini aramadığını belirten Sevgi Katkıcı, annesiyle olan görüşmesinde gözyaşlarına hakim olamadı.

İki kızı Sevgi Katıcı, ilk kez konuşurken yaşadığı zaman içerisinde Ankara Masası'na açıklamalarda bulunan Sevgi Katıcı, stüdyoda gözyaşlarını sergiledi. Yıllardır kardeşiyle beraber mücadele eden ve annesiyle babasına sitem ederken Katıcı, annelik anne karnın başlarken annemizin bizi terk ettiğini duyduğunda üzüldüğünü ifade ederek iki aylıkken kendisini bıraktığını belirterek anne olduğunda tekrar anladığını belirtti.

Annesine daha kızdığını belirten Katıcı, annemiz olmayı becerememiş iki aylık bir çocuğu sokağa atarak hayatı sorguladı. Kardeşini tebrik ederek çok çaba sarf ettiğini belirtti. Metin Akpınar bizi kucaklarsa bu olaylar asla yaşanmazdı ifadelerini kullandı.

Metin akpınar ikiz çocuklar

Bize bakan Adile Şener'e de ulaşan Katıcı, eşi trafik kazasında hayatını kaybetmiş. Adile Hanım, "Sizi ineklerden süt sağıp besliyorduk" diyerek onların da çocukları olduğu için bize mama alamamışlar bilgisini paylaştı. Anaokulu öğretmenliği yaparken 0-6 yaş arası çocukların hiçbir şey unutmayacağını yurtta yaşadıklarının aklında olduğunu belirtti.