Melek Mosso konseriyle gündem olmuştu! Belediye Başkanından flaş karar!

Melek Mosso konseriyle gündem olmuştu! Belediye Başkanından flaş karar!
Sosyal medyanın gündeminde Melek Mosso'nun konserinin iptal edilmesi yer alıyor. Peki konseri iptal eden belediye başkanı neler söyledi? Tüm detaylar haberimizde.

Ödül töreninde yaptığı konuşmalar sonrasında ünlü şarkıcı Melek Mosso'nun Bursa konseri iptal edilmişti. Süleymanpaşa Belediyesi ise konu ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu! Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

MELEK MOSSO KONSERİ İLE İLGİLİ FLAŞ KARARLAR

Melek Mosso Süleymanpaşa Belediyesi'nde 57. Uluslararası Kiraz Festivali'nde konser verdi. Konser öncesinde Melek Mosso son günlerde gündeme gelen konular ile ilgili açıklama yaptı. Melek Mosso konu ile ilgili şu sözleri söyledi; 'Burada maksadı aşan şakamdan incinmiş, kalbi kırılmış, üzülmüş bir kardeşim bile varsa ondan yürekten çok çok özür diliyorum. Biz bu şekilde ayrıştırılmayacağız, böyle şeyler yaşamayacağız.' Melek Mosso konseri için Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ise sosyal medyada eleştirilerin odağı olmuştu. Cüneyt Yüksel konser ile ilgili şu sözleri söyledi; 'Konser gecesinde sahne alan Melek Mosso, şarkı sonrasında binlerce kişi önünde yaşadıklarından duyduğu üzüntüyü dile getirerek özür diledi. Aynı zamanda bilinsin ki özür diledikten sonra sahnede yaşananlar sahne önceki duygu yoğunluğudur. Bu sebeple üzdüğüm ya da kırdığım teşkilat mensuplarımız varsa hepsinden özür dilerim. Hakkınızı helal edin.' Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel yapılan yazılı açıklamasında görevini bıraktığını şu sözlerle açıkladı; 'Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tensipleriyle AKP teşkilatlarında 2009 senesinden itibaren ara vermeden ilçe başkanlığı, il başkan yardımcılığı, ilçe başkanlığı, il başkanlığı görevleri sonrasında 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Süleymanpaşa Belediye Başkan adayı oldum. 

Melek Mosso Konseri Gündemden düşmüyor

Yol arkadaşlarım, beraber verilen üstün gayret ve halkımızın isteği doğrultusunda başkanlık görevini üstlendim. Göreve başladığım günden itibaren gece gündüz demeden halka hizmet hakka hizmettir anlayışıyla bütün vatandaşlarımız için şerefim, haysiyetim, onurum için Süleymanpaşa'ya hizmet ettim. Biz sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde devletimize, milletimize hizmet için gerektiği zaman fedakarlığı göze alarak yola çıktık. Bu yolda beraber mücadeleden gurur duyduğum dava arkadaşlarımı üzmek aklımdan geçmedi. Bu sebeple kendilerinden tekrardan helallik isterim. Konser sırasında sanatçı özür diledikten sonra anlık olarak yaşananlar teşkilatımızın hassasiyetine dokundu, canımdan aziz bildiğim milletimden özür dileyerek Cumhurbaşkanımızın büyük ve güçlü Türkiye hedefi ile bu vizyonda daha fazla ülke gündemini meşgul etmemek için Süleymanpaşa Belediye Başkanlığı görevimi bırakıyorum. Esas olan Cumhurbaşkanımız liderliğinde devlet ve millete sadakatle hizmet etmektir. Sizi çok seviyorum, her şey gönlünüzce olsun. Hakkınızı helal edin' dedi. Cüneyt Yüksel aynı zamanda ilçedeki bilboardlara Teşekkürler Süleymanpaşa yazılı afişlerini bastırdı.