Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil yine yaptı yapacağını! Kırmızı seksi bikinisiyle sevgilisinin yanında şov yaptı

Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil yine yaptı yapacağını! Kırmızı seksi bikinisiyle sevgilisinin yanında şov yaptı
Mehmet Ali Erbil'in güzel kızı eski Survivor yarışmacısı olan Yiğit Poyraz'la öyle pozlar verdi ki. görenler şaşkına döndü....

 

MEHMET ALİ ERBİL’İN KIZINDAN İDDİALI POZLAR!

Bir zamanların en popüler eğlence programlarından biri olan Çarkıfelek’in sunucusu Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil bir süredir eski Bir Survivor ile takılıyor.

yasmin erbil

Survivor yarışması ile tanınan eski yarışmacı Yiğit Poyraz ile aşk pozları veren Yasmin Erbil kimselerden aşkını da gizlemiyor.

İkili ise aşklarını tatile taşıdılar ve tatil pozları verdiler. Güzelliği ile bir çok kişi tarafından beğenilen ünlülerden biri olan Yasmin Erbil’in gönlü bu aralar Survivor yarışmacısı olan Yiğit Poyraz’da.

Sosyal medyanın en çok konuşulan ve cesur kızlarından biri olan Yasmin Erbil sevgilisi ile tatil pozu vermekten de çekinmedi.

yasmin erbil

Aşklarını gizlemeyen ikiliden Yasmin Erbil aynı zamanda kırmızı bikinisi ile verdiği pozla da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

YASAK AŞK İDDİALARI

Yasmin Erbil işe ilgili olarak ortaya atılan yasak aşk iddialarına ünlü isimden jet yanıt geldi. Yamin Erbil bu soruya, ‘İnsanları yapmadığı şeylerle böyle suçlayamazsınız. Adımı da lekelemeye çalışamazsınız. Şaka mısınız siz? Ünlü olmak için insan ve iftira atmak 90'larda kalmadı mı ?’ dedi.

YAKIN MARKAJ

Magazin camiasının gözde isimlerinden biri olan Yasmin Erbil şimdilerde tatilin tadını çıkarıyor. deniz, kum ve güneşli pozlar veren güzel bir çok kişiyi de kendine hayran bırakıyor. Sevgilisi Yiğit Poyraz ile birlikte samimi ve sıcak pozlar veren Yasmin Erbil bu yaza damgasını vuracak ünlülerden biri gibi duruyor.