Mehmet Ali Erbil, MasterChef Danilo Zanna'ya demediğini bırakmadı! Bakın neyden rahatsız olmuş

Mehmet Ali Erbil, MasterChef Danilo Zanna'ya demediğini bırakmadı! Bakın neyden rahatsız olmuş
Mehmet Ali Erbil, MasterChef Danilo Zanna hakkında yaptığı yorumla bir kez daha magazin gündeminde kendine yer buldu. Erbil, ünlü şef için demediğini bırakmadı..

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, birçok kişinin sevdiği ünlü şeflerden Danilo Zanna'yı "Artık Türkiye'de ünlü yok, bütün reklamlarda Allah'ın İtalyanını oynatıyorsunuz. Üstelik Türkiye'yi tanıtacak hiçbir şey yapmıyor" diyerek eleştirdi.

Danilo Zanna

9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek'ten ayrılan Zanna, Eda Alkaya ile bir birliktelik yaşamaya başladı. Bir dergide önceki gün yeni sevgilisiyle fotoğrafı çekilen şef hakkında yorum yapan Mehmet Ali Erbil, "Türkiye'de artık ünlü yok, tüm reklamlarda Allah'ın İtalyancasını oynuyorsunuz" sözleriyle şaşırttı.

Danilo Zanna

MasterChef'in sevilen şeflerinden Danilo Zanna, geçtiğimiz günlerde yeni sevgilisiyle görüntülenmişti. Eda Alkaya ile birlikte olan ve moralinin iyi olduğunu söyleyen Danilo Zanna, birkaç gün sonra Mehmet Ali Erbil'den eleştiri aldı. 

Mehmet Ali Erbil

Mehmet Ali Erbil, Danilo Zanna'nın fotoğrafında, "Artık Türkiye'de ünlü yok, bütün reklamlarda Allah'ın İtalyancasını oynuyorsunuz. Bunun dışında Türkiye'ye yayılması için hiçbir şey yapmıyor" dedi. Mehmet Ali Erbil'in eleştirisi pek çok kişinin hoşuna gitmezken, sosyal medya kullanıcılarının ünlü sanatçı Mehmet Ali Erbil'i eleştirdiği görüldü.