MasterChef'te kadroya giren yeni isim belli oldu! Kıyasıya mücadelenin galibi o oldu

MasterChef'te kadroya giren yeni isim belli oldu! Kıyasıya mücadelenin galibi o oldu
Sevilen yemek yarışması Masterchef Türkiye'de nefesler tutulurken All Star'a dahil olan isim belli oldu. Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve konuk şef Osman Sezener'in jüri koltuğunda yer aldığı yarışmada ana kadroya dahil olan isim açıklandı. İşte detaylar...

TV8 ekranlarında izleyici karşısına geçen Masterchef Türkiye All Star'ı yeni bölümünde 2022 sezonunun yarışmacıları ana kadroya girmek için mücadele verirken 4.isim olmak için terlerinin son damlasına kadar çabaladılar. All Star için nefesler tutulurken 4. isim de belli oldu. İşte, Mastaerchef All Star ana kadrosu ve tüm detaylar haberimizde.

MASTERCHEF ALL STAR ANA KADRO

Güzide Mertcan, Suna Aydın, Eda Karabulut, Batuhan Bayır, Rıfat Yurttaş, Sefa Okyay Kılıç, Tanya Kilitkayalı, Esra Tokelli, Eray Aksungur, Berker Başmanav, Sergen Özen, Burcu Önal, Tahsin Küçük, Dilara Başaran, Mert Yılmaz, Çağatay Akgül, Büşra Zambak, Ayaz Geçer.

2022 SEZONUNUN 4. İSMİ

Mehmet Şeften yarışmanın açılısında yarışmacıları motive edecek konuşma geldi. Dün sergilenen performansların güzel olduğunu belirten Mehmet Şef, yaratıcılık tabaklarının farklı olduğunu ve gaza bastıklarını ifade etti.

masterchef all star ana kadro

Şefler, yarışmacılardan öncelikli olarak 'analı kızlı' çorbası hazırlamalarını istedi. Yarışmacılardan istedikleri yemekle ilgili püf noktaları belirten ve açıklamalarda bulunan Mehmet Şef, yarışmacıların kaderini belirleyecek olan ilk etap yemeği analı kızlı olurken bu yemek elemelerden geçmiş olmasıyla heyecanlar arttı. Önceki sezonların eleme yemeği olan analı kızlı öne çekilerek Mehmet Şef, kim kimi elerse hodri meydan sözlerini kullandı.

İKİNCİ TURUN İSİMLERİ BELLİ OLDU

Analı Kızlı yemeğini yapanlar arasında en beğenilen tabaklar Görkem Ünal, Burak Revanbah, Gamze Tosun, Kaan Noyanalpan, Vural Burnaz, Fatma Nur Uçar ve Tayfun Genç oldu.