MasterChef Danilo Zanna'nın sevgilisi bakın kim çıktı! Gözlerden uzak yaşıyordu: Deşifre oldu

MasterChef Danilo Zanna'nın sevgilisi bakın kim çıktı! Gözlerden uzak yaşıyordu: Deşifre oldu
Sevilen yemek programlarından olan Masterchef Türkiye'nin jürisi Danilo Zanna, uzun zamandır hayatımızda yer alıyor. 41 yaşındaki İtalyan şef sempatik ve sıcakkanlı tavırlarıyla gönülleri fethederken yeni sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı. İşte, Danilo Zanna'nın sevgilisi...

Geçtiğimiz günlerde olaylı boşanmadan çıkan Danilo Zanna, eşi Tuğçe Demirbilek'ten ayrılma kararı aldı. Konu hakkında taraflardan bizzat açıklama gelmese de eski eşi İnstagram hesabından yaptığı paylaşımlar aldatma konuları gündeme geldi.

danilo zanna

O zamanlarda İtalyan şefin, yarışmacısı Pelin Zaman ile yasak aşk yaşadığı ve bu yüzden boşanma davasının açıldığı öne sürülmüştü. Falan Zanna ve Zaman arasında yasak aşk olduğu iddiası asılsız çıktı. Yarışmacı Pelin Zaman o dönemlerde şarkıcı Gökhan Akar ile aşk yaşıyordu.

Danilo Zanna ile alakalı yeni haber magazin gündemine damgasını vurdu. Ünlü şefin Mehmet Yalçınkaya'nın oğlunun düğününe sevgilisi Eda Alkaya ile katıldığı iddia edildi. Çıkan haberler üzerine şef açıklamalarında çıkan haberleri yalanlayarak hayatımda kimse yok ifadelerini kullandı. 

Danilo yeni sevgilisi