MasterChef Danilo Zanna'nın sevgilisi bakın çıka çıka kim çıktı! Eşinden apar topar boşanmıştı

MasterChef Danilo Zanna'nın sevgilisi bakın çıka çıka kim çıktı! Eşinden apar topar boşanmıştı
MasterChef'te yer alan İtalyan jüri üyesi Danilo Zanna, atv'de yayınlanan 'Elin Oğlu' programıyla hayatlarımıza girdi. Yarışmacılar, büyük ödülü kazanabilmek için yaptıkları yemeklerle mücadele ederken, en sevdikleri şef olarak Danilo Zanna'nın adı sıkça geçiyor. 41 yaşındaki İtalyan şef, sempatik ve sıcakkanlı tavırlarıyla gönüllerimizi fethetti. Danilo Zanna'nın popülerlik kazanmasında ise Tuğçe Demirbilek ile olan evliliği önemli bir rol oynadı. Ancak, geçmiş yıllarda sona eren bu evlilik, herkesin özend

MasterChef Türkiye'nin sevilen İtalyan şefi Danilo Zanna, bir süre önce eşi Tuğçe Demirbilek ile olaylı bir şekilde boşandı. Eski eşi, sosyal medya paylaşımlarıyla Danilo Zanna'ya saldırılar düzenliyor ve hatta aldatma iddiaları ortaya atıyordu.

Bu dönemde, İtalyan şefin MasterChef yarışmacılarından Pelin Zaman ile yasak bir ilişki yaşadığı ve bu nedenle eşinden ayrıldığı iddia edilmişti. Ancak Danilo Zanna ve Pelin Zaman bu yasak aşk iddialarına net bir açıklama yapmadı. Pelin Zaman o dönemde şarkıcı Gökhan Akar ile ilişki yaşıyordu.

ÜNLÜ ŞEF ZANNA O İSİMLE ANILIYOR

danilo

Son zamanlarda sosyal medyada, ünlü şefin Mehmet Yalçınkaya'nın oğlunun düğününe sevgilisi Eda Alkaya ile katıldığı iddiası ortaya atıldı. Danilo Zanna daha önce de Eda Alkaya ile anılmıştı. Ancak şef, bu iddiaları "Hayatımda kimse yok" diyerek yalanladı.