MasterChef All Star'da şaşırtan gelişme! O yarışmacı yarışmadan çekildi: Bu sözlerle duyurdu

MasterChef All Star'da şaşırtan gelişme! O yarışmacı yarışmadan çekildi: Bu sözlerle duyurdu
MasterChef'te Fatmanur'dan şok itiraf! İşte detaylar...

TV8'in sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye'de beklenmedik bir gelişme yaşandı. MasterChef All Star'da mücadele eden bir yarışmacı, çekilmek zorunda kaldı ve bu durum programın son fragmanında Mehmet Yalçınkaya'nın açıklamalarıyla ortaya çıktı.

Son yayınlanan fragmanda Mehmet Şef, 2022 sezonunda yarışmaya katılan Fatma Nur Uçar'la ilgili önemli bir açıklama yaptı. Mehmet Şef, "Fatma Nur bugün bizimle olamayacak. Geldiği gün bize zaten bahsetmişti çok rahatsız olduğunu. Ailesine de sabırlar dileriz" dedi. Bu açıklama, izleyiciler arasında merak uyandırdı ve Fatma Nur da sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak soru işaretlerini giderdi.

masterchef

Fatma Nur, açıklamasında MasterChef All Star'ın ana kadrosuna girmenin çok istediğini ancak bazen hayatın istediği gibi gitmediğini belirtti. Çekimlerden önce son gün, kendisine beş yaşından beri bakan annesine benzer olan babaannesini kaybettiğini ve bu durumda yarışmaya devam edemeyeceğini ifade etti. İki acıyı aynı anda yaşamak zorunda kaldığı için üzgün olduğunu ve sadece "nasip kısmet" dediğini belirtti. Yarışmada mücadele eden tüm arkadaşlarına başarılar diledi.

MasterChef All Star'da mücadele devam ederken ana kadroya giren yarışmacılar da belirlendi. Güzide Mertcan, Suna Aydın, Eda Karabulut, Batuhan Bayır, Rıfat Yurttaş, Sefa Okyay Kılıç, Tanya Kilitkayalı, Esra Tokelli, Eray Aksungur, Berker Başmanav, Sergen Özen, Burcu Önal, Tahsin Küçük, Dilara Başaran, Mert Yılmaz, Çağatay Akgül, Büşra Zambak, Ayaz Geçer ve Gamze Tosun ana kadroya seçilen yarışmacılar oldu.

MasterChef Türkiye All Star'da heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmacılar arasındaki rekabet giderek kızışırken izleyiciler de yeni bölümleri heyecanla beklemeye devam ediyor.