Kraliyet ailesinde işler kızıştı! Prens Harry'nin bu hamlesi babasını çok kızdıracak!

Kraliyet ailesinde işler kızıştı! Prens Harry'nin bu hamlesi babasını çok kızdıracak!
Kraliyet ailesinde işler iyice kızıştı! Çiftin son hamlesine verilecek tepkiler merak ediliyor! Tüm detaylar haberimizde.

İngiliz kraliyet ailesinde Harry ve eşi ile ilgili sorunlar bitmiyor. Peki Harry ve Markle'ın son hamlesi ne oldu? Çiftin son hamlesine aileden ne tepki geldi? Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

PRENS HARRY'DEN YENİ HAMLE

İngiliz kraliyet ailesinin prensi Harry ve ABD'li oyuncu eşi Meghan Markle'dan herkesi şoke eden bir hamle geldi. İddiaya göre çift soyadını değiştiriyor! Kraliyet uzmanı Tom Bower tarafından yapılan açıklamalara göre İngiliz monarşisi soyadı Windsor yerine Prens Harry'nin annesi Diana'nın evlenmeden önceki soyadını kullanacaklar. Bower, Sussex Dükü, Düşes markalarını yenilemek için böyle bir değişiklik yapıldığını söyledi. 

Prens Harry Soyadını Değiştiriyor

Prenses Diana'nın ailesinden gelen Spencer soyadının tercih edileceği söylenirken şu açıklamalar yapıldı; 'Sussex markasını yeniden oluşturmanın en ilginç yanı Meghan'ın hayattaki en büyük hedefinin Diana olmaya karar vermesi. Bu şekilde Meghan Spencer yeni Diana olmuş olacak.' Aynı zamanda çift Sussex unvanından da vazgeçti ve ekiplerine kaararını bildirdi. Prens Harry ve Meghan Markle çiftinin Spotify uygulamasıyla yapılan 20 milyon dolarlık anlaşması da bitmişti ve Netflix platformu anlaşmaları da zarar gören çiftin kriz yaşadıkları düşünülüyor.