Kobra Murat paraya para demiyor! Bayramda kaç kurban kestiğini açıkladı: Sosyal medya yıkıldı!

Kobra Murat paraya para demiyor! Bayramda kaç kurban kestiğini açıkladı: Sosyal medya yıkıldı!
Göz alıcı performans gösterileri ve danslarıyla tanınan Romanların Prensi olarak bilinen Kobra Murat, katıldığı bir YouTube yayınında servetini duyurunca olanlar oldu. Herkes duyduklarına inanmadı. İşte detaylar…

Katıldığı bir programda servetini açıklayarak izleyen herkesin ağzını açık bırakan Kobra Murat açıklamaları ile gündemden düşmüyor. Detaylar haberimizde…

banka

SERVET AÇIKLAMASI ÇOK KONUŞULMUŞTU... KOBRA MURAT KAÇ KURBAN KESTİĞİNİ AÇIKLADI! ALTIN YORUMU

"Kobra Murat" lakaplı Murat Divandiler, katıldığı programda şunları söyledi: "Bizim iki altın kasamız var. İçlerinde 18 kilo altın var." açıklaması ile konuşulan Kobra Murat bayramda kaç kurban kestiğini de açıkladı. Şarkıcı ayrıca altına yatırım yaptığını da söyledi.

Kobra Murat Söylemezsem Olmaz programında “Kaç tane koç veya kurban kestiniz?" diye sorulunca “9 tane, çocuklarıma birer tane kalanı da Allah rızası için dağıtıyorum. Çocuklarıma kestiklerimi de eve sokmam hepsi dağıtılır" yanıtını verdi.

GELİNİNE TAKTIĞI ALTINLAR ŞOKE ETTİ

Kobra Murat, doğum gününde torunları için hamamları kapatacağını söylerken gelinine 41'den fazla altın taktığını da söyledi. Kobra Murat, "Biz evde altın bulundurmayız. Bu benim çocuklarımın geleceği" dedi.

Yatırımı altınla yaptığını söyleyen şarkıcı "Altına kıyamıyorsun para olsa harcarsın elime geçeni altına çeviriyorum, herkes böyle yapsın. Ağlayıp bağlayıp kenara atacaksın" açıklamasında bulundu.