Kızılcık Şerbeti'nin yıldızı Sıla Türkoğlu gönlünü o oyuncuya kaptırdı! O fotoğraf çifti ele verdi

Kızılcık Şerbeti'nin yıldızı Sıla Türkoğlu gönlünü o oyuncuya kaptırdı! O fotoğraf çifti ele verdi
Cuma akşamının en iddialı yapımları arasında yer alan Kızılcık Şerbetinin Doğa’sı güzel oyuncu Sıla Türkoğlu yeni bir aşka yelken açtı. İşte detaylar…

Geçen Cuma sezon finaline giren Kızılcık Şerbetinin başrol oyuncularından olan Sıla Türkoğlu’ndan bomba bir aşk sürprizi geldi. Detaylar haberimizde…

banka

KIZILCIK ŞERBETİ BİTER BİTMEZ AŞK İTİRAFI GELDİ! KIZILCIK ŞERBETİ’NİN DOĞA’SI SILA TÜRKOĞLU İLE ALP NAVRUZ AŞKI BELGELENDİ!

Başladığı günden itibaren izleyiciyi ekran başına kitleyen soluksuz şekilde izlenen Kızılcık Şerbeti dizisi final bölümüyle sezon finali yaptı. Final bölümü yayınlanan dizinin başrol oyuncusu Doğukan Güngör’e eşlik eden Sıla Türkoğlu, Yakışıklı oyuncu Alp Navruz'a olan aşkını itiraf etti.

Kızılcık şerbeti dizisinde Doğa karakterine hayat veren Sıla Türkoğlu, sosyal medyada gündem yarattı. Alp Navruz ile yeni başlayan ilişkisini, nihayetinde kendi sosyal medyasından yaptığı paylaşım ile kanıtlandı. Hem aşk hayatında hem de oyunculuk kariyerinde öne çıkan Sıla Türkoğlu artık kaçmıyor.

“İKİ İYİ ARKADAŞIZ”

banka

Hem izleyiciler hem de magazin dünyası başrol oyuncusu Doğukan Güngör ile Sıla Türkoğlu'nun bir ilişki yaşadığını zannediyordu. İkilinin sette yakınlaştığı söyleniyordu ancak Sıla Türkoğlu, aralarındaki iletişimi bozmamak için “Biz iki iyi arkadaşız. İnsanlar bizi sevgili sanıyorlar fakat değiliz” diyerek açıklamıştı.

İŞTE O YAKIN KARELER!

Magazin gazeteleri haberlerle sallanırken, bomba gibi açıklamalar havada uçuştu. Sıla Türkoğlu'un oyuncu Alp Navruz ile bir partide tanıştığı ve yakınlaştığı söyleniyor. Bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı ancak dizinin sezon finalinin ardından itiraf niteliğinde bir fotoğraf karesi geldi. Sıla Türkoğlu ve Alp Navruz'un ilişkisi nihayet belgelendi.

TAKİPLEŞME BAŞLADI!

Çift ilk gönderilerini paylaştı. Sonunda Sıla Türkoğlu, aşk dedikodularını yalanlamadı. Sıla Türkoğlu'un Alp Navruz ile bir partide dans etmeye başladığı bildirildi. İkili daha sonra sosyal medya hesaplarından birbirlerini takibe aldı.