Kızılcık Şerbeti'nin sevilen oyuncusu meğer 40 kilo birden vermiş

Kızılcık Şerbeti'nin sevilen oyuncusu meğer 40 kilo birden vermiş
İzleyici rekoru kıran televizyon dizilerinden Kızılcık Şerbeti, yeni sezonda yine izleyicileri ekranları başına kilitliyor. Yeni sezonda diziye katılan Kayra Şenocak'ın kilolu olduğu hali ortaya çıkarken o durumu izleyenleri şok etti. İşte dizinin Ertuğrul karakteri Kayra Şenocak'ın şaşırtıcı dönüşümü...

İzleyici rekoru kıran televizyon dizisi Kızılcık Şerbeti, sezona başlar başlamaz yine reytingleri alt üst etmeye başladı. Yeni sezonda diziye katılan Kayra Şenocak'ın başarı oyunculuğu göz doldururken, ünlü oyuncunun daha önce kilolu olduğu halinin ortaya çıkması izleyenleri şoke etti.

Kayra Şenocak'ın eski hali

Kızılcık Şerbeti'nde Ertuğrul karakterini canlandıran Kayra Şenocak, kilolu görünümüyle herkesi şaşırttı. Dizide muhafazakar karakter olarak tanımlanan Ertuğrul'u canlandıran oyuncunun bir buçuk yılda 40 kilo verdiği öğrenildi.

Kayra Şenocak'ın eski hali...

Kayra Şenocak'ın eski hali

Ünlü oyuncu kilo verme süreci ile ilgili şu yorumu yaptı:

"Hiç ameliyat olmadım, botoksum yok, balonum yok. Hiçbir zaman beslenme uzmanıyla birlikte çalışmadım fakat sevgili eşim bana beslenme uzmanı zihniyetiyle yaklaştı ve bu konuda bana çok destek verdi.

7'den sonra hiç yemek tüketmedim ve yaklaık iki buçuk litre su içtim.

Vücudum yürüyemeyecek kadar tembel. Spor salonuna gittiğimi ve ağladığımı biliyorum, kelimenin tam anlamıyla ağladım. Artık her gün 8 ila 10 km yürüyorum. Tamamen sağlıklı, dengeli beslenerek ve egzersiz yaparak yaklaşık bir buçuk yılda 40 kilo verdim."