Kıvanç Tatlıtuğ bir ilke imza atıyor! Oğlu ve eşiyle birlikte bunu ilk kez yapacak

Kıvanç Tatlıtuğ bir ilke imza atıyor! Oğlu ve eşiyle birlikte bunu ilk kez yapacak
Aile dizisinin başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer ile birlikte bir bebek bezi markasının yeni reklam yüzü oldu.

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer ile birlikte bir bebek bezi markasının reklamında yer aldı. Aile dizisindeki başrol performansından sonra Kıvanç Tatlıtuğ, ailesiyle birlikte kamera karşısına geçerek bebek bezi reklamında yer aldı. İşte detaylar...

Başak Dizer

KIVANÇ TATLITUĞ EŞİ BAŞAK DİZER BEBEK BEZİ MARKASI REKLAMINDA

Başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer Tatlıtuğ ile bir bebek bezi markasının reklamında yer alacak. Bu reklam filmi, çiftin birlikte kamera karşısına geçtiği ilk proje olacak. Kıvanç Tatlıtuğ, Aile dizisindeki başarılı performansıyla izleyicilerin sevgisini kazanmış ve büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Şimdi ise eşi Başak Dizer Tatlıtuğ ile birlikte bebek bezi markasının yeni reklam yüzleri olacaklar. İşte ayrıntılar...

başak dizer

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer Tatlıtuğ, 2016 yılında dünya evine girmişler ve mutlu bir evlilik sürdürüyorlar. Geçtiğimiz yıl ise oğulları Kurt Efe'yi kucaklarına almışlardı. Tatlıtuğ çifti, ailelerinin yeni bir reklam projesinde bir araya gelmesiyle seyircileri heyecanlandırdı.

Reklam filmi çekimleri tamamlandı ve önümüzdeki günlerde izleyicilerle buluşacak. Bu projede Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer Tatlıtuğ'un ebeveynlik deneyimlerini yansıtan sahneler yer alacak. Bebek bezi markasının reklamı, sevimli aile sahneleri ve doğal oyunculuklarıyla dikkat çekecek.

Kıvanç Tatlıtuğ, Türk televizyon ve sinema dünyasının en tanınmış ve sevilen isimlerinden biridir. Başarılı performansları ve karizmatik duruşuyla pek çok projede başrol oynamıştır. Eşi Başak Dizer Tatlıtuğ da kendisi gibi oyunculuk kariyeri olan bir isimdir. Bu reklam filmi, çiftin birlikte sahne alacağı ilk proje olması nedeniyle büyük bir ilgiyle takip edilecektir.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer Tatlıtuğ'un bebek bezi reklamında yer alması, aile ve ebeveynlik konularına odaklanan bir markanın tercih ettiği bir stratejidir. Çiftin gerçek yaşamda aile olmaları, reklamın samimiyetini artıracak ve izleyicilerle daha yakın bir bağ kurmalarını sağlayacaktır.

Hayranları, Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer Tatlıtuğ'un birlikte kamera karşısına geçtiği bu reklam filmini merakla bekliyor. İkilinin doğal ve içten performanslarıyla izleyicilere keyifli anlar yaşatacağı düşünülüyor. Reklamın yayınlanmasıyla birlikte, Tatlıtuğ çifti bir kez daha seyircilerin kalplerinde taht kuracak ve aile olmanın ne kadar güzel bir deneyim olduğunu gösterecektir.