Kısmetse Olur Oğulcan fena yakalandı! Cinsiyet değiştiren fenomenle el ele göz göze ifşalandı!

Kısmetse Olur Oğulcan fena yakalandı! Cinsiyet değiştiren fenomenle el ele göz göze ifşalandı!
Kısmetse Olur programıyla tanınan Oğulcan öyle bir isimle görüntülendi ki bütün sosyal medya şoke oldu! Tüm detaylar haberimizde.

Kısmetse Olur programında Cansel ile yaşadığı ilişkiyle tanınan Oğulcan ilişkisi bittikten sonra bu isimle görüntülendi! Sosyal medya bu görüntülerle çalkalanıyor! Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

OĞULCAN BU İSİMLE Mİ BİRLİKTE

Kısmetse Olur Aşkın Gücü programında ilişki yaşamaya başlayan Cansel ve Oğulcan çifti program dışında da ilişkilerine uzun süre devam etti. Sosyal medyayı aktif şekilde kullanan çift Oğulcan'ın Cansel'in yakın arkadaşlarına mesaj atması iddialarına rağmen ilişkilerini sürdürdü. Çift programda sözleşme gereği istedikleri gibi ilişki yaşayamadıklarını söyleyerek erken ayrıldı ve dışarıda da ilişkilerini sürdürdü. Bir ara Cansel gelinlikle, Oğulcan takım elbiseyle fotoğraf paylaşınca herkes evleneceklerini düşündü. 

Oğulcan Mikayla Mı Beraber

İlişki bitişini Cansel sosyal medya hesabından yaptığı şu paylaşımla duyurdu; 'Bu açıklamayı hak ettiğinizi düşünerek yazıyorum. Oğulcan ile çok güzel giden, birbirimizi mutlu ettiğimiz günler oldu ve bunca zamana kadar çok zor şeyler atlattık ancak bu sefer atlatamıyoruz. Bu kararı kolay almadık ve ikimiz de üzgünüz. Ne kadar hissedeceğinizi bilmiyorum ama hayırlısı böyle demekten başka çare yok. Artık anlaşamadığımız için bitirmeye karar verdik. Bazen olmayınca olmuyor.' Hatta Cansel geçtiğimiz haftalarda katıldığı bir programda Oğulcan'dan akbil bastığım çocuk olarak bahsetti. Sosyal medyanın gündemine düşen görüntüler ise Oğulcan'ın Mika Raun ile görüntülenmesi oldu. Beraber takip yapan ikilinin birbirini sosyal medyadan takip etmesi de gözlerden kaçmadı. Sosyal medya kullanıcıları daha alakasız bir ikili görmediklerine dair yorum yağdırmaya başladı.