Kısmetse Olur Elif derin dekolteli pozlarıyla yürek hoplattı! O halleri görenlere dudak ısırttı

Kısmetse Olur Elif derin dekolteli pozlarıyla yürek hoplattı! O halleri görenlere dudak ısırttı
Elif Nur Yel'in göğüs dekoltesi nefesleri kesiyor. Kısmetse Olur'un güzel yarışmacısı sosyal medyayıda çok aktif kullanıyor. Görenlerin ağızları açık kalıyor. İşte Elif Nur Yel...

Kısmetse Olur programının eski yarışmacılarından Elif Nur Yel, sosyal medyada paylaştığı bir fotoğraf ile dikkatleri üzerine çekti. Göğüs dekolteli pozuyla büyüleyen Elif, "Çok şanslısın adamsın Sedat" şeklinde bir mesaj da paylaştı. Kısmetse Olur programı, şu anda Youtube üzerinden yayınlanıyor ve eski yarışmacılarının sosyal medya paylaşımlarıyla hala gündemde kalıyor. Elif Nur Yel'in güzelliği ve cesur pozu izleyiciler tarafından ilgiyle karşılandı.

Kısmetse OLUR elif

KISMETSE OLUR'UN ELİF'İN GÖĞÜS DEKOLTESİ NEFES KESTİ

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü programının eski yarışmacılarından Elif Nur Yel, ilişkisi olduğu Sedat Polat ile dikkat çeken bir isim haline gelmiştir. Elif, sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanarak peş peşe göğüs dekolteli pozlarını paylaşmaktadır. Özellikle Sedat Polat ile yaşadığı ilişkinin inişli çıkışlı olduğu bilinirken, Elif'in cesur pozları takipçileri tarafından büyük ilgi görmektedir. İşte ayrıntılar...

kısmetse olur elif

 Kısmetse Olur programının favori gelin adaylarından olan Elif'in bu paylaşımlarına takipçileri "Çok şanslı adamsın Sedat", "Bu tatlılık ne", "Senden bir tane daha yok", "Bu ne güzellik", "En güzeli" gibi yorumlar yapmaktadır.

Elif Nur Yel, 19 yaşında olup İletişim Fakültesi'nde eğitim görmektedir. 2010 yılında bir çorap markasının reklam filminde yer aldığı bilinen Elif, İstanbul'da yaşamaktadır. Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan Elif'in Instagram hesabında 653 bin takipçisi bulunmaktadır.

Elif Nur Yel