Kısmetse Olur Cansel sınırları zorladı! Full dekolteli kıyafeti sınıfta kaldı

Kısmetse Olur Cansel sınırları zorladı! Full dekolteli kıyafeti sınıfta kaldı
Kısmetse Olur yarışmasının eski yarışmacısı Cansel Çördük, son paylaşımında cesur bir tarz sergiledi. Göğüslerinin yarısı açık kalan ve yırtmacını zorlukla kapatan Cansel'in tarzı büyük ilgi gördü. İşte o paylaşımlar...

Eski Kısmetse Olur yarışmacısı Cansel Çördük, yurt dışında yaşamasına rağmen değişimi ve sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettiriyor. Son zamanlarda müstehcen pozlarıyla da dikkat çeken Cansel, göğüs dekoltesi ve yırtmaçlı kıyafetiyle olay oldu.

Cansel Çördük, geçmişte Kısmetse Olur adlı izdivaç programında gelin adayı olarak yer aldığı dönemde Eser West ile yaşadığı aşk ve daha sonra ortaya çıkan Arda Turan mesajlarıyla oldukça popüler hale gelmişti. Şu anda ise yurt dışında bulunan Cansel, müstehcen paylaşımları ve dış görünüşündeki değişimiyle gündemde kalmaya devam ediyor.

Son zamanlarda yapılan bir paylaşımda Cansel Çördük, cesur bir kıyafet tercih etti. Kasığına kadar uzanan yırtmaç ve göğüslerinin yarısını açıkta bırakan dekoltesiyle dikkat çeken bir poz verdi. Ancak poz verirken yırtmaç kısmını çantasıyla kapatmaya çalışması zor anlar yaşamasına neden oldu.

CANSEL ÇÖRDÜK'ÜN PAYLAŞIMI

1

2

Bu pozlarını görenler ise farklı tepkiler verdi. Kimileri "Açılacak diye korkuyorsan o kıyafeti giymemelisin", "Zaten çıplak gibisin, neden zorlandın ki?", "Maalesef bu kıyafeti taşıyamamışsın" gibi yorumlarda bulundu. Bazıları ise iç çamaşırı giyip giymediğini sorguladı.

Cansel Çördük'ün paylaşımları ve kıyafet tercihleri, takipçileri arasında farklı tepkilere neden olsa da, tartışmalara yol açan bir konu haline gelmiştir.