Kerem Bürsin'den takdire şayan hamle! Bine yakın öğrenci için bunu yaptı!

Kerem Bürsin'den takdire şayan hamle! Bine yakın öğrenci için bunu yaptı!
Yakışıklı oyuncu Kerem Bursin sevenlerinin sevgisini kazanmaya ve daha fazla gönlü fethetmeye devam ediyor. Gören herkes tarafından ayakta alkışlanacak bir paylaşım yaptı. İşte detaylar…

İlk önceliği kadın ve hayvan hakları olmak üzere birçok konuda farkındalık yaratan sempatik oyuncu Kerem Bursin son yaptığı bağış ile herkesin takdirini topladı. Detaylar haberimizde…

banka

KEREM BÜRSİN'DEN ALKIŞLANACAK HAREKET!

Kanal D'de yayınlanacak 'Ya Çok Seversen' ile ekrana dönmeye hazırlanan Kerem Bursin, Kurban Bayramı için Darüşşafaka'ya bağışta bulundu. Okul tarafından yayınlanan bir teşekkür mektubunda, aralarında Bursin'in de bulunduğu bağışçılar sayesinde yaklaşık 1.000 öğrencinin sekiz yıl tam burslu eğitim alacağı açıklandı.

Kerem Bursin, Hafsanur Sancaktutan'ın başrolde yer aldığı Ya Çok Seversen dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanırken iyiliksever yönüyle de adından söz ettirmeye devam ediyor.

Oyuncu geçtiğimiz günlerde Darüşşafaka`ya büyük bir bağış yaptı. Bursin ve diğer bağışçıların yardımıyla yaklaşık 1.000 öğrenci sekiz yıl boyunca tam burs alacak. Darüşşafaka`ya Kurban Bayramı için bağışta bulunan Kerem Bursin, kurum tarafından yayınlanan bir teşekkür mektubunu Instagram hesabından paylaşarak "Bayramınız Kutlu Olsun" notu bıraktı.

Kurum tarafından yayınlanan belgede "Destekleriniz sayesinde Türkiye'nin her bölgesinden sınavla seçilmiş 1000'e yakın çocuğumuz, İstanbul'daki Darüşşafaka Eğitim Kurumları'nda ortaokul 1. sınıftan lise mezuniyetine kadar sekiz yıl boyunca tam burslu, yatılı, kolej seviyesinde eğitimle geleceğe hazırlanacak" ifadelerine yer verildi. Teşekkür belgesinde tüm bağışı kendisinin yaptığı düşünülen oyuncu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda iddiayı yalanlayarak "Şimdi gördüm haberinizi… Öncelikle bunu yazmam gerekiyor çünkü yapılan haberler yanlış ve bu haberler doğruymuş gibi üstlenemem. Evet bir bağışta bulundum ama bağışta bulunan herkese bu mektup geliyor Darüşşafaka Cemiyetinden. Önemli olan destek olmamız. Sevgiler saygılar" dedi.