İbrahim Tatlıses gözyaşları içerisinde açıkladı! Üzen haberi böyle duyurdu

İbrahim Tatlıses gözyaşları içerisinde açıkladı! Üzen haberi böyle duyurdu
Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, İzmir'deki milyonluk evinin yanmasıyla ilgili olarak üzüntüsünü dile getirdi ve bu süreçte kendisine geçmiş olsun dileklerinde bulunanlara isyan etti. Tatlıses'in sözleri, büyük bir hayal kırıklığı ve öfkeyle doluydu. İşte o sözleri...

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, son günlerde magazin gündemine bomba gibi düştü. İzmir'in Narlıdere ilçesinde bulunan lüks Folkart sitesindeki evi yangın sonucu tamamen yandı. Olayın ardından yapılan açıklamalarda Tatlıses'in evinin de yangından etkilendiği ve büyük maddi kayıplar yaşadığı belirtti. Yangında 45 yıllık ödülleri de yok oldu.

"BEŞ KURUŞ VERMEM"

folkart

Üzüntüsünü ve isyanını sosyal medya hesabından paylaşan Tatlıses, siteyi yapanlara yönelik sert eleştirilerde bulunarak, "Herkes geçmiş olsun derken benim gençliğim yandı, 45 senede aldığım ödüllerim yandı. Evdeki 5 sene vergi rekortmeni olup aldığım ödüller de yandı. Hala siteyi yapanlar suçlu olduğu halde, mal sahiplerinden nasıl para alırızın peşindeler! Ben 5 kuruş vermem." şeklinde ifadeler kullandı.

Tatlıses'in bu sözleri, büyük bir üzüntü ve hayal kırıklığını gözler önüne serdi. Uzun yıllar boyunca biriktirdiği ödüllerin ve emeğinin yok olması, onu derinden etkiledi. Ayrıca, evin inşasında yer alan hatalar ve olası ihmallerle ilgili olarak siteyi yapanlara yönelik eleştirilerde bulunmuş ve parasal taleplere karşı çıkacağını da ayrıca belirtti.