Hande Erçel'in ablasından olay itiraf! Kardeşini kıskandığını açıkladı: Görünce...

Hande Erçel'in ablasından olay itiraf! Kardeşini kıskandığını açıkladı: Görünce...
Erçel kardeşler, son zamanlarda büyük bir ilgiyle konuşuluyor. 2019 yılında Caner Yıldırım ile evlenen Gamze Erçel, aynı yıl içerisinde kızları Aylin Mavi'yi kucağına almıştı. Ancak geçtiğimiz aylarda Gamze Erçel Yıldırım, hastane paylaşımı yaparak herkesi üzmüştü. Gamze Erçel Yıldırım, dünyalar tatlısı kızının kanser tedavisine başladığını duyurmuştu. İşte ayrıntılar...

Ünlü oyuncu Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel, 2019 yılında Caner Yıldırım ile evlenerek kızları Aylin Mavi'yi kucaklarına almışlardı.

Ancak geçtiğimiz günlerde, 2.5 yaşındaki Aylin Mavi hakkında üzücü bir iddia ortaya atıldı. Hande Erçel'in minik yeğeninin kanser olduğu iddia edildi ve bu durum herkesi derinden etkiledi.

Bu iddianın ardından aileye resmi açıklama yapmaları için yoğun bir beklenti oluştu. Gamze Erçel, sosyal medya hesabından kızı Aylin Mavi'nin sağlık durumu hakkında bir açıklama yaparak "Mavi'nin tedavi süreci başladı, durumu iyi" dedi.

KISKANÇLIK İDDİASI GÜNDEMDE

hande

Daha sonra da Gamze Erçel, kızının sağlık durumuyla ilgili güncel bilgileri paylaşarak "Kızımız Mavi iyi. Her şey yolunda, zor günler geride kaldı" şeklinde konuştu. Ancak Gamze Erçel bu sefer kıskançlık itirafıyla gündeme geldi.

Ünlü oyuncunun ablası Gamze Erçel, bir markanın lansmanında yer aldı ve etkinlik sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı. Gamze Erçel, son zamanlarda kendilerinin ve ablasının markalar tarafından tercih edilmesiyle ilgili konuştu. Kardeşlerin iş anlaşmalarında birbirlerinin fikrini aldığını ve bu durumun kendilerini mutlu ettiğini belirtti. Ayrıca Gamze Erçel, Aylin Mavi'nin teyzesiyle olan ilişkisinden bahsederek, Hande Erçel'in yanına gittiğinde eve dönmek istemediğini ve bu durumdan dolayı endişeli olduğunu ifade etti.