Hande Erçel paylaşım başı para basıyor! Bunlar nasıl paralar... Sadece 15 saniyede kazanıyor

Hande Erçel paylaşım başı para basıyor! Bunlar nasıl paralar... Sadece 15 saniyede kazanıyor
Ünlü oyuncu Hande Erçel, aşk hayatında Hakan Sabancı ile olan ilişkisiyle magazin dünyasında adeta fırtına gibi esiyor. Sosyal medya platformlarında yaptığı etkileyici paylaşımlarla da sürekli gündemde kalan Erçel, Instagram sayfasında yaptığı bir reklam paylaşımının geliri açıklandığında, hayranları adeta inanamadı. İşte tüm detaylar...

Güzelliği, özel hayatı, sosyal medya etkinliği ve yaptığı açıklamalarla adından sıkça söz ettiren Hande Erçel, sosyal medya kazancıyla herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Ünlü oyuncunun Instagram sayfasında yaptığı bir reklam paylaşımından kazandığı ücret ortaya çıktı ve bu rakam herkesi hayrete düşürdü.

Hande Erçel'in Hakan Sabancı ile yaşadığı ilişki medya gündemini meşgul ederken, güzel oyuncunun sadece 15 saniyelik bir reklam paylaşımından aldığı ücret, duyanları adeta şok etti. Müge Dağıstanlı'nın haberine göre, Erçel sosyal medya reklam paylaşımlarından tam tamına 350 bin Türk Lirası kazanıyor.

Son dönemde fit görünümü ve zayıflığıyla dikkatleri üzerine çeken Hande Erçel, çalışma saatleriyle ilgili de düzenlemeye gitti. Oyuncu, rol alacağı dizi ve reklam çekimlerinde günlük en fazla 12 saat çalışma kuralı koyduğunu açıklamıştı.

 

HANDE ERÇEL KİMDİR

HANDE ERÇEL

Hande Erçel, 1993 yılında Balıkesir, Bandırma'da dünyaya geldi ve halen Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Türk Sanatları Bölümü'nde eğitimine devam ediyor.

Oyunculuğa ilk adımını 2014 yılında "Çılgın Dershane Üniversitede" dizisiyle atan Hande Erçel, 2015 yılında "Güneşin Kızları" adlı dizide canlandırdığı "Selin Yılmaz" karakteriyle büyük çıkış yakaladı.