Hadise'den aylar sonra ilk kez evlilik açıklaması! Henüz yeni boşanmıştı: Hayranlarından destek aldı

Hadise'den aylar sonra ilk kez evlilik açıklaması! Henüz yeni boşanmıştı: Hayranlarından destek aldı
Hadise özel hayatı ve kıyafetleriyle sık sık gündeme gelirken eski eşi Mehmet Dinçerler ile evliliği hakkında konuştu. Ben aşk kadınıyım ifadelerini kullanan Hadise, yeniden evliliğe yeşil ışık yaktığı açıklamalarda bulundu.

Şarkıcılık kariyeri ve aşk hayatıyla adından bahsettiren Hadise, geçtiğimiz akşam Girne'de bir otelde hayranlarıyla buluşuyor. Popçu, sahne performansı repertuvarı ve dansıyla dikkat çekti. Derin bacak dekolteli David Koma imzası olan kıyafeti beğeni butonunu çökertti.

Ünlü popçu, konserine 'Feryat' adlı parçasıyla başlayan isim iki saat performans sergileyerek hayranlarıyla buluştu. Şarkı aralarında seyircileriyle sohbet eden Hadise, aşk kadınıyım söylemleriyle sinyalleri verdi. Sahnesine ve seyircisine aşık olan Hadise, hayatımda aldığım kararlarla aşk kadını olduğumu gösteriyorum ifadelerini kullandı.

hadise

İKİNCİ FOTOĞRAF HER ŞEYİ ANLATIYOR

Hadise verdiği pozları sosyal medya üzerinden paylaşırken 2. fotoğraflara ise iltifat yağmuru geldi. İkinci fotoğrafın anlamı ne, her şey tamam ikinci fotoğraf ne yorumları yapıldı.

İnstagram hesabında 14.5 milyon takipçisi var. Ünlü isim sosyal hesabından hayranlarıyla fotoğraf paylaşmayı ihmal etmiyor.