Güzelliğiyle büyüleyen Melisa Aslı Pamuk gönlünü o furbolcuya kaptırdı! Meğer 3 aydır birliktelermiş

Güzelliğiyle büyüleyen Melisa Aslı Pamuk gönlünü o furbolcuya kaptırdı! Meğer 3 aydır birliktelermiş
Ünlü oyuncu Melisa Aslı Pamuk ile Fenerbahçe'nin yıldızı Altay Bayındır arasında bir aşk başladı. İşte detaylar...

Ünlü oyuncu ve model Melisa Aslı Pamuk, son zamanlarda sürpriz bir aşkla gündeme gelmiştir. Fenerbahçe'nin başarılı milli oyuncusu Altay Bayındır ile birlikte olduğu öğrenilen Melisa Aslı Pamuk, yaklaşık üç aydır gözlerden uzak bir ilişki yaşamaktadır. Altay Bayındır, sakatlık nedeniyle sezonu kapatarak yeni sezon için takımdan ayrı çalışmalara devam ederken, Melisa Aslı Pamuk ile aralarında duygusal bir bağ oluşmuştur.

ÜÇ AYDIR SÜREN İLİŞKİ İDDİALARI

3

Melisa Aslı Pamuk ve Altay Bayındır'ın ilişkisinin üç aydır sürdüğü iddia edilmekte ve hatta birlikte tatil planları yaptıkları bile konuşulmaktadır. Bu haberi duyan hayranları ise çiftin mutluluğunu paylaşmaktadır.

Melisa Aslı Pamuk, 32 yaşında olup, 14 Nisan 1991 tarihinde Hollanda'da doğmuştur. Modellik kariyerine sadece 14 yaşında başlayan Pamuk, 2011 yılında Türkiye Güzellik Kraliçesi seçilerek güzelliğini tescillemiştir. Aynı zamanda Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde temel oyunculuk dersleri alarak oyunculuk alanında da kendini geliştirmekte ve başarılı bir şekilde kariyerine devam etmektedir. Melisa Aslı Pamuk'un hayatındaki bu yeni aşk ise medya ve hayranları tarafından büyük ilgiyle karşılanmaktadır.