Güzelliği dillere destan Şevval Sam'dan olay itiraf! Meğer gençlik sırrı buymuş

Güzelliği dillere destan Şevval Sam'dan olay itiraf! Meğer gençlik sırrı buymuş
Ünlü oyuncu ve şarkıcı Şevval Sam'ın gençlik sırrı sosyal medyanın gündeminde. Peki ünlü isim genç kalmak için ne yapıyormuş? Tüm detaylar haberimizde.

Son olarak Yasak Elma dizisinde beğenilerek takip edilen Şevval Sam gençlik sırrını açıkladı, herkesi şoke etti! Bakın Şevval Sam genç kalmak için ne yapıyormuş! Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

ŞEVVAL SAM'IN GENÇLİK SIRRI

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Şevval Sam verdiği bir röportajda gençlik sırlarını açıkladı. 6 senedir yer aldığı Yasak Elma dizisinin final yapmasının ardından şarkıcılık hayatına dönmesi beklenen Şevval Sam genç kalmak için kendi makinesine iyi bakıyormuş. Şevval Sam şu sözleri söyledi; 'İyimser bir yapım var. Tabii ki hayatım güllük gülistanlık değil ama iyimser olmaya çabalıyorum. 

Şevval Sam Gençlik Sırrı

20'li yaşların sisli dönemine geri dönmek istemem ama kendi makineme iyi bakıp bu yaşlarda 20'li yaş enerjisi taşıyorum.' Şevval Sam 11 Kasım 1973 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk eğitimine Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu'nda başlayan Sam, lise eğitimini Zincirlikuyu İnşaat Teknik ve Yapı Meslek Lisesi Resterasyon bölümünde tamamlamıştır. Daha sonra Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümünü tamamlayan Sam 1993 tarihinde Beşiktaş'ın efsane oyuncusu Metin Tekin ile evlenmiş ve 1999 senesinde ayrılmıştır. Şevval Sam'ın Taro olarak bilinen Tarık Emir isimli oğlu bu evliliğindendir. Şevval Sam'ın annesi ve babası da müzisyendir. 2006 senesinde ilk albümü Sek isimli albümü çıkartmış ve ikinci albümünü de 2007 senesinde İstanbul Secret ismiyle, 2008 senesinde ise üçüncü albümü Karadeniz'i çıkarmıştır. Şevval Sam'ın Karadeniz şarkıları halen gündemdedir ve 16 farklı Karadeniz türküsü söylemiştir.