Fenomen Dilan Polat'a büyük şok! Canlı yayında tüm sırları ifşa etti: Meğer evinde neler neler oluyormuş!

Fenomen Dilan Polat'a büyük şok! Canlı yayında tüm sırları ifşa etti: Meğer evinde neler neler oluyormuş!
Fenomen ve iş kadını Dilan Polat sosyal medya hesabında açıkladıklarıyla herkesi şoke etti. Çalışanlarıyla sorun yaşayan Dilan Polat bakın neler anlattı! Tüm detaylar haberimizde.

Sosyal medyanın en çok dikkat çeken isimlerinden olan iş kadını Dilan Polat geçtiğimiz günlerde evinde çalışanıyla birçok problem yaşadı. Dilan Polat yaşadığı her şeyi sosyal medyadan anlattı! Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

DİLAN POLAT YAŞADIKLARINI ANLATTI

Sosyal medyanın gündemini şekillendiren fenomen ve iş kadını Dilan Polat geçtiğimiz aylarda evinde bir hırsızlık olduğunu anlatmıştı. İddialara göre Dilan Polat'ın evinde pahası epey yüksek bir yüzüğü kayboldu. Dilan Polat hırsızlıktan şüphelendiğini dile getirdi ancak kimin çaldığını bilmediğini de anlattı. Bu olay sonrasında ünlü isim giyinme odasının kapısını değiştirdi ve şifreli kapı taktırdı. 

Dilan Polat Evinde Yaşadıkları

100'den fazla şubesi olan güzellik merkezinin sahibi Dilan Polat geçtiğimiz günlerde Dubai'de ilk Türk güzellik merkezi olarak açılışını yaptı. Bu süreçlerde evindeki çalışanıyla problem yaşayan Dilan Polat oğlu Milan Efe'nin bakıcısı Magie isimli kadınla yaşadıklarını anlattı. Müge olarak tanınan çalışanı ile ilgili çalışanı Şule şoke edici şeyler anlattı. Çalışanı Şule'nin anlattıklarına göre Müge'nin telefonla konuşurken erkek arkadaşına elindeki yüzüğü satıp kendine telefon alabileceğini söylediğini duyduğunu anlattı. Dilan Polat duyduklarından sonra şoke oldu ve yaşadıklarını takipçileriyle paylaştı.