Fahriye Evcen'in kardeşini görenler mest oldu! Meğer güzellik bu ailede genetikmiş'

Fahriye Evcen'in kardeşini görenler mest oldu! Meğer güzellik bu ailede genetikmiş'
Son zamanlarda gündeme gelen ünlü oyuncu Fahriye Evcen'in 2,5 aylık hamile olduğu ortaya çıkmıştır. Aynı zamanda Fahriye Evcen'in kız kardeşi olan Demet Evcen de güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekmektedir. İşte detaylar...

2017 yılında evlenen ve oğulları Karan ile mutlu bir evlilikleri olan ünlü oyuncu Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti, uzun bir süre sonra setlere geri dönen Fahriye Evcen'in diziden ayrılmasıyla hayranlarını şaşırtmıştı.

Fahriye Evcen'in 2,5 aylık hamile olduğu ise sonradan ortaya çıkmıştır. Ünlü oyuncunun hareketleri her zaman gündemde olduğundan, ailesi ve özellikle kız kardeşi Demet Evcen de merak edilen konular arasında yer alıyor.

FAHRİYE EVCEN'İN KARDEŞİ KİM?

FAHRİYE

Son zamanlarda Demet Evcen, Fahriye Evcen'in kız kardeşi olarak dikkatleri çekti ve birçok kişi tarafından "Ablasından daha güzel" şeklinde yorumlandı.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti şu anda Bodrum'da tatillerini yapıyor. Bodrum sokaklarında üstü açık arabalarıyla dolaşan çift, ilk kez bebekleriyle ilgili açıklama yaptı.

Çift, "İnanılmaz heyecanlıyız. Haber çok yeni, hatta oğlumuz Karan'a bile henüz söylemedik" diyerek bebekleriyle ilgili sevinçlerini ifade etti.

Öte yandan, ünlü isimlerden biri olan Nagihan Karadere ise geçtiğimiz günlerde kanser olduğunu açıklamıştı. Survivor yarışmasıyla tanınan Karadere, tedavi sürecinin ardından sağlık durumunu sosyal medyadan duyurdu. Kanser teşhisiyle mücadele eden Nagihan Karadere, destek ve dualarıyla güçlendiğini belirtmişti.