Eski manken Ebru Şallı'ya büyük şok! Eşi gözaltına alındı: Bakın suçu ne çıktı!

Eski manken Ebru Şallı'ya büyük şok! Eşi gözaltına alındı: Bakın suçu ne çıktı!
Ünlü manken Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş, dolandırıcılık suçlamasıyla gözaltına alındı. İşte detaylar...

Ünlü manken Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş'un dolandırıcılık iddialarıyla gözaltına alındığı haberleri kamuoyunda büyük bir şok etkisi yaratmıştır. Tatil dönüşünde İstanbul Havaalanı'nda polisler tarafından yakalanan Akkuş, Asayiş Şube Müdürlüğü Dolandırıcılık Büro Amirliği'ne götürülmüştür.

30 MİLYON DOLAR DOLANDIRDIĞI İDDİALARI...

2

Uğur Akkuş'un, AS Yatırım Holding'in sahibi olarak dolandırıcılık şikayetleri üzerine gözaltına alındığı bilgisi edinilmiştir. Akkuş'un işlemlerinin tamamlanmasının ardından savcılığa sevk edileceği belirtilmektedir. Özellikle Kuveyt merkezli bir şirkete, Çeşme'deki bir araziyi helikopterle göstererek hayali olarak sattığı iddiasıyla yargılandığı ve Kuveytli iş insanlarını 30 milyon dolar dolandırdığı iddiaları gündeme gelmiştir.

Ebru Şallı, konuyla ilgili sosyal medya hesabından yayınladığı bir videoyla eşinin gözaltında olmadığını ve sadece işiyle ilgili ifade vermesi gerektiğini açıklamıştır. Şallı, yanlış haberlerin yayılmasını engellemek ve gerçekleri paylaşmak amacıyla evden çektiği video ile durumu açıklamıştır.

Bu haberler, ünlü çiftin hayatında büyük bir sarsıntı yaratmış ve kamuoyunda da geniş yankı uyandırmıştır. Uğur Akkuş'un dolandırıcılık iddialarıyla yüzleşmesi ve yargı sürecinin ilerlemesi beklenirken, Ebru Şallı da destek mesajları ve meraklı gözlerin takibinde olacaktır.