Dünyaca ünlü modelin son hali şaşkınlık verdi! Zayıflıktan bir deri bir kemik kaldı

Dünyaca ünlü modelin son hali şaşkınlık verdi! Zayıflıktan bir deri bir kemik kaldı
Tüm dünya da genç kızların rüyası olan bir vücuda sahip olan Bella Hadid son görünümü ile herkesi şok etti. İşte detaylar…

Dünyaca ünlü iç çamaşırı markasının mankenlerinden birisi olan Bella Hadid’i görenler ünlü mankeni eleştiri yağmuruna tuttular. Detaylar haberimizde…

banka

ÜNLÜ MODEL BELLA HADİD, VİCTORİA'S SECRET'IN İÇ ÇAMAŞIRLARIYLA POZ VERDİ! DÜNYACA ÜNLÜ MODELİN KEMİKLERİ SAYILIYOR

Uzun bir süre sosyal medyadan uzak kalan Bella Hadid, Victoria's Secret için yeni bir fotoğraf çekimine katıldı. İç çamaşırlarıyla vücudunu sergileyen dünyaca ünlü modelin zayıflığı dikkatlerden kaçmadı. Ünlü model fazlası ile zayıfladığı için kemikleri sayıldı.

Bugün podyumların en gözde modellerinden biri olan Bella Hadid, dünyanın en stil sahibi kadını seçilmişti.

Lüks markaların kampanyalarında sık sık yer alan, moda haftalarının en gözde modellerinden biri olan ve sosyal meselelere sıkça değinen Hadid, şu sıralar sosyal medyadan uzak duruyor.

Sadece yaptığı işleri paylaşan güzel model, Victoria's Secret için poz verdi.

FİZİĞİ ELEŞTİRİ KONUSU OLDU

26 yaşındaki süper model, son Instagram pozunda siyah iç çamaşırlarıyla ortaya çıktı. Dantelli iç çamaşırlarıyla poz veren modelin aşırı zayıflıktan kemikleri görünüyordu.

Sıklıkla tartışmaların odağınada olan VS marka ve modeline yönelik eleştirilerin yapılması uzun sürmedi. Sosyal medya kullanıcıları Hadid'e "Beden çeşitliliği olmayan beden imajını aşılayan firma. Genç kadınlara vücut dismorfisini kalıcılaştırıyor", "Korkunç görünüyorsun", "Zehirli güzellik standartlarını besliyor","Hastalıklı gibisin" tarzında eleştiriler yapıldı.

banka