Dönence'nin yıldızı Caner Topçu sert kayaya çarptı! Eski partnerinden zehir zemberek sözler

Dönence'nin yıldızı Caner Topçu sert kayaya çarptı! Eski partnerinden zehir zemberek sözler
Eski partnerler kapıştı! Duy Beni dizisinde partner olan Rabia Soytürk ve Caner Topçu, Topçu'un o açıklamalarından sonra birbirlerini takipten çıktılar... İşte Rabia Soytürk'ün eski partnerine verdiği cevabın detayları..

Ortam bir anda hararetlendi! Duy Beni dizisinin başrol partnerleri Caner Topçu ve Rabia Soytürk arasında gerilim yaşanıyor. Son zamanlarda Dönence dizisinde Sümeyye Aydoğan ile birlikte kamera karşısına geçen Caner Topçu'nun yaptığı açıklamalar, Rabia Soytürk'ü oldukça sinirlendirdi. 

İkilinin arasındaki gerginlik dikkat çekiyor. Her ne kadar işbirlikçi oldukları dizilerde birlikte oynasalar da, şimdi dengeler değişmiş gibi görünüyor. Caner Topçu'nun sözleri, eski partneri Rabia Soytürk'ü rahatsız etti ve aralarındaki ilişki hızla karıştı. duybeniyıldızları

Dizilerdeki oyunculuk performansları kadar, gerçek hayattaki çekişmeleri de dikkat çekici bir hal aldı. Gözler şimdi bu iki ünlü ismin arasındaki gelişmelere çevrildi ve merakla ne olacağı bekleniyor.

Magazin dünyasında büyük yankı uyandıran Caner Topçu ve Rabia Soytürk tartışması dikkatleri üzerine çekti. Ünlü oyuncu Caner Topçu'nun, hem Duy Beni dizisinde birlikte rol aldığı hem de şu anda Dönence'de partneri olan Sümeyye Aydoğan ile ilgili yaptığı açıklamalar, büyük bir gündem oluşturdu.

 İkilinin arasındaki gizemli çekişmeler ve Topçu'nun Sümeyye Aydoğan'a yönelik ifadeleri, magazin basınında bomba etkisi yarattı. Oyuncuların gerçek hayattaki ilişkileri, onların ekran performansları kadar dikkat çekici oldu ve hayranlarını da merak içinde bıraktı. Herkes şimdi gözlerini bu tartışmaya çevirmiş durumda ve ilerleyen günlerde neler olacağını heyecanla bekliyor.

dönenceyıldızları

Star TV'de ekrana gelen Duy Beni dizisinin partnerleri arasında sosyal medya arenasında gerilim tırmanıyor! Rabia Soytürk, Sümeyye Aydoğan ve Caner Topçu, dizide birlikte kamera karşısına geçmişlerdi. Ancak şimdilerde Dönence dizisinde Sümeyye Aydoğan ile başrol olan Caner Topçu'nun, Aydoğan için sarf ettiği sözler magazin dünyasını altüst etti. 

Topçu'nun "Biz Duy Beni'de şey diyorduk Sümeyye ile, biz bu işten sonra beraber partner olmalıyız" şeklindeki ifadeleri Rabia Soytürk'ü kızdırdı ve sosyal medyada alevli bir atışma başladı. Soytürk, Twitter hesabından "Senin bilmediğin ve sende olmayan şeyin adının terbiye olduğunu hatırlatırım" şeklinde keskin bir paylaşım yaptı. 

Bu tartışma büyük yankı uyandırırken, Rabia Soytürk'ün Caner Topçu'yu takipten çıkması da dikkat çekici bir ayrıntı olarak göze çarpıyor. Magazin dünyasında bu üçlünün gerilimi merakla takip ediliyor ve hayranlarının yorumlarıyla sosyal medya çalkalanıyor.rabiasoytürk