Deren Talu'nun yeni aşkı kendisinden 11 yaş büyük çıktı!

Deren Talu'nun yeni aşkı kendisinden 11 yaş büyük çıktı!
Deren Talu'nun yeni aşkının, Galatasaray'ın yönetim kurulu üyelerinden birisi olan Emir Aral olduğu öğrenildi. Magazin yazarı Mehmet Üstündağ, yeni aşk ile ilgili değerlendirmelerini kaleme aldı. Detaylar haberimizde..

Defne Samyeli'nin kızlarından birisi olan ve aynı zamanda modellik yapan deren Talu'nun yeni bir aşka yelken açtığı öğrenildi. Talu'nun bir süredir Galatasaray'da yönetim kurulu üyeliği yapan Emir Aral ile birlikte olduğu konuşuluyor.

Deren Talu'nun yeni aşkı

Gazeteci Mehmet üstündağ'ın ahberine göre; bir teknoloji şirketi sahibi olan Emir Aral, kulübün e-spora geçmesinin ardından şube başkanlığına getirildi. Ayrıca ablası Derin, annesi Defne Samyeli ile Bodrum'da bulunan güzel modelin ilişkisini gizlemediğini ve geceleri mekanlara sevgilisiyle el ele gittiği belirtildi.

Deren Talu'nun yeni aşkı

Emir Aral, Galatasaray Spor Kulübü'nün yeni nesil teknik adamlarından biri ve 38 yaşında. Defne Samyeli'nin kızı Deren ise bu yıl 27 yaşında. Ayrıca yaş farklarına rağmen çok uyumlu olduklarını ve birbirlerinden çok etkilendiklerini gösteren bilgilerden birisi..