Deniz Yıldızı'nın Banu'su yıllar sonra ortaya çıktı! Bakın diziden sonra kiminle evlenmiş: Duyanlar şok olacak

Deniz Yıldızı'nın Banu'su yıllar sonra ortaya çıktı! Bakın diziden sonra kiminle evlenmiş: Duyanlar şok olacak
Deniz Yıldızı Dizisinin Unutulmaz Karakteri Banu'ya Hayat Veren Oyuncu Begüm Topçu Yıllar Sonra Gündeme Geldi! Meğer rol arkadaşıyla evliymiş!

2009-2015 yılları arasında yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Deniz Yıldızı dizisi, unutulmaz karakterleriyle hafızalara kazınmıştı. Bu karakterlerden biri olan Banu'ya hayat veren oyuncu Begüm Topçu ise yıllar sonra tekrar gündemde yerini aldı.

Deniz Yıldızı dizisinde canlandırdığı Banu karakteriyle büyük bir çıkış yakalayan Begüm Topçu, dizi sonrası ekranlara ara vererek tiyatroya yönelmişti. Ancak uzun bir süre ekranlardan uzak kalan oyuncu, geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmasıyla hayranlarını sevindirdi.

banu melih

Oyuncu, kurduğu çekirdek ailesiyle birlikte mutlu bir hayat sürdürmektedir. Dizi setinde başlayan büyük aşk, gerçek hayatta da devam etmiş ve Banu karakterinin aşık olduğu Melih'i canlandıran Cantuğ Tugay ile Begüm Topçu, evlenerek mutlu bir yuva kurmuştur. Çift, şu anda iki çocuk sahibidir.

Begüm Topçu, sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmakta ve takipçilerinden büyük ilgi görmektedir. Özellikle ailesiyle paylaştığı fotoğraflar, hayranları tarafından "Melih Banu'ya kavuşmuş", "Melih ve Banu en sevdiğim çift", "Çok güzelsiniz" gibi yorumlarla karşılanmaktadır.

Deniz Yıldızı dizisindeki unutulmaz karakteriyle hafızalara kazınan Begüm Topçu'nun yeni projeleri merakla beklenmektedir. Hayranları, uzun bir aradan sonra onu tekrar ekranlarda görebilmeyi umut etmektedir.