Demet Özdemir boşandıktan sonra paraya kıydı! Bakın Yunan Adaları'ndan aldığı eve kaç milyon Euro verdi!

Demet Özdemir boşandıktan sonra paraya kıydı! Bakın Yunan Adaları'ndan aldığı eve kaç milyon Euro verdi!
Ünlü oyuncu Demet Özdemir ve ünlü müzisyen Oğuzhan Koç bir dargın bir barışık yürüttükleri ilişkilerini 26 Haziran’ da nikah masasına taşımışlardı. Boşanan Demet Özdemir boşanmanın ardından o ülkeden ev aldı. İşte detaylar…

Geçtiğimiz haziran ayında beraberliklerini mutlu sonla sonlandıran Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un evliliklerini noktalamaları üzerine güzel oyuncu Demet Özdemir’in aldığı ev magazin gündemine bomba gibi düştü. Detaylar haberimizde…

banka

TATİL POZLARIYLA GÜNDEMDEYDİ! DEMET ÖZDEMİR, YUNAN ADALARI'NDAN BAKIN KAÇ MİLYON EURO'YA EV ALDI

Oğuzhan Koç’tan boşandıktan sonra özel hayatını gündemden düşmeyen Demet Özdemir, son günlerde verdiği tatil pozlarıyla dikkat çekmişti. Demet Özdemir'in Yunan adalarında ev satın aldığı ve vatandaşlık almak için adım attığı söyleniyor.

Adım Farah dizisi ile ekrana gelen Demet Özdemir'in kısa zamanda biten evliliği nedeni ile uzun süredir adından söz ettiriyordu. Sık sık farklı bir isimle anılan oyuncunun, boşandıktan sonra ilk işi tatil yapmak oldu.

banka

Tatil pozlarıyla gündem yaratan Demet Özdemir'in şimdi de yatırımları gündemde.

Oğuzhan Koç ile 5 aylık evliliğini 8 Mayıs'ta noktalayarak bir markanın yüzü olan Demet Özdemir, son reklam filminin çekimlerinin ardından güzel bir veda hediyesi aldı.

banka

Tanınmış bir markanın reklam yüzü olan ve reklam çekimlerinden kazandığı paranın üzerine kendi cebinden ekleme yaparak Yunan adalarında 1 milyon euro değerinde ev alan Özdemir, sosyal medyanın gündemine oturdu.

Ünlü oyuncunun 1 milyon euro değerindeki evi almasıyla beraber vatandaşlık almaya hazırlandığı iddia edildi.