Demet Evgar kızı Mavi ile poz verdi! Görenler tatlılığı karşısında kendini zor tuttu

Demet Evgar kızı Mavi ile poz verdi! Görenler tatlılığı karşısında kendini zor tuttu
Demet Evgar, kızı Mavi'yle birlikte geçirdiği anları paylaşarak hayranlarını sevindiriyor. Ünlü oyuncunun paylaştığı sevimli fotoğraflar, anne kızın güzel anlarını yansıtıyor. Evgar'ın kızıyla olan samimi anları, takipçilerinin ilgi odağı oldu. İşte o paylaşımlar...

Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında kızı Mavi'yi kucağına alarak anne olan ünlü oyuncu Demet Evgar, mutluluğunu kızıyla birlikte yaşamaya devam ediyor. Oyuncudan, kızıyla çekilen yeni fotoğraflar geldi.

Demet Evgar, ekranlardaki başarılı performansıyla tanınan ve sevilen bir isim olarak biliniyor. Mart ayında, 6 yıldır birlikte olduğu işletmeci Levent Babataş ile dünyaevine giren Evgar, çiftin Mavi adını verdikleri kızlarına 18 Ağustos'ta kavuşmuştu.

DEMET EVGAR'IN KIZI İLE PAYLAŞIMLARI

1

Son paylaşımlarında, oyuncunun bir yaşındaki kızı Mavi ile birlikte yaptığı bir yürüyüşe ilişkin fotoğraflar yer alıyor. Evgar, Instagram hesabından kızıyla bir selfie çektiği anı paylaşarak "Kız kıza" notunu düştü.

2

Ünlü oyuncunun kızı, anne Demet Evgar'a benzemesiyle dikkat çekiyor ve görenler tarafından "Annesinin kopyası" yorumlarıyla karşılanıyor. Bu sevimli fotoğraflar, hayranları tarafından büyük ilgi ve sevgiyle karşılanıyor.

Demet Evgar, anne olmanın mutluluğunu kızı Mavi ile birlikte yaşamaktan büyük bir memnuniyet duyuyor. Kızıyla geçirdiği zamanları sosyal medya hesabından paylaşarak hayranlarıyla paylaşan Evgar, anne kızın samimi ve sevgi dolu anlarını takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor.