Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak evliliğinde kötü son! 8 yıllık evlilik 15 dakikada bitti

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak evliliğinde kötü son! 8 yıllık evlilik 15 dakikada bitti
Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çifti bir süredir evliliklerinde sorunlar yaşadıkları haberleriyle gündemdeydi. İddialara göre, çift terapi denemelerine rağmen aralarındaki sorunları çözememişti. Maalesef, boşanma haberleri doğrulandı ve Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak'ın 8 yıllık evliliği 15 dakika içinde sona erdi.

Ünlü çift Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci'nin evliliklerinde sorunlar olduğu haberleri uzun süredir magazin gündemini meşgul ediyordu. Yaklaşık 8 yıl süren evlilikleri boyunca çift, terapi denemelerine rağmen sorunları çözme konusunda başarılı olamamıştı.

Sonunda boşanma haberleri doğrulandı ve Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak'ın evliliği resmi olarak sona erdi. Boşanma sürecinde ikilinin dostça ayrıldığı ve ayrı ayrı tatillere çıktığı biliniyor. Önce Bülent Şakrak oğlu Okan Ali ve arkadaşlarıyla karavan turuna çıktı, ardından Ceyda Düvenci çocuklarıyla birlikte tatile gitti. Ceyda Düvenci, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yeni bir yolculuğa başladığını duyurdu. Paylaşımında, "Bazen istemesen de bambaşka bir yola çıkmak zorunda kalırmışsın... Evet, gözlerim hüzünlü baksa da gülmeye devam edeceğim..." ifadelerini kullandı.

boşanma

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çifti, dizi setinde tanışarak aşk yaşamaya başlamış ve 2015 yılında evlenmişti. Evlilikleri süresince çift, mutluluklarını sevenleriyle paylaşmıştı. Ancak ayrılık kararı, sevenlerini şok etti.

Ceyda Düvenci daha önce, medyada çıkan boşanma haberleriyle ilgili olarak şunları söylemişti: "Son zamanlarda magazin gündeminin kendi kendine uğraştığı çiftlerden biri de biziz. Ben bilmiyorum kavga edilmeyen evlilik olsun, ben bilmiyorum evliliğini düzeltmek, daha iyiye götürmek için çaba sarf etmeyen bir çift olsun. Ben de öyle bir ailenin içinde büyüdüm... Evet, bir çift terapistine gidiyoruz elbette. Oyuncu ruh hali dalgalıdır, çok iniş çıkışlarımız var."

Sonuç olarak, Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci'nin boşanmaları hakkında yapılan açıklamalar ve sürecin hızlı ilerlediği bilgisi, çiftin hayranlarını üzdü ve şaşırttı.