Ceyda Düvenci gemileri yaktı! Bülent Şakrak hamlesi erken geldi: İddialar doğru çıktı

Ceyda Düvenci gemileri yaktı! Bülent Şakrak hamlesi erken geldi: İddialar doğru çıktı
Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çifti, boşanma haberleriyle gündeme gelirken, konuyla ilgili sessizliklerini sürdürdüler. Ancak Ceyda Düvenci'den beklenmedik bir hamle geldi. Ünlü oyuncu, sosyal medya hesaplarındaki fotoğraflarını silerek eşine gönderme yapmasıyla dikkat çekti. Bu hamle, "Boşanma kesinleşti" şeklinde yorumlandı. Detaylar haberimizde...

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, 8 yıl önce evlenerek magazin dünyasının örnek çiftleri arasında gösteriliyordu. Ancak son zamanlarda çift arasında çıkan boşanma dedikodularıyla ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. Düvenci, daha önce yaptığı açıklamalarda evlilik terapisine gittiklerini ve ilişkilerinin iyi gittiğini belirtmişti.

Ancak Ceyda Düvenci'nin sosyal medya hesaplarındaki fotoğraflarını silerek eşine gönderme yapması, boşanma kararının kesinleştiği şeklinde yorumlandı. Bu hamle, medya ve kamuoyunda "Boşanma kesinleşti" şeklinde konuşulmaya başlandı.

CEYDA DÜVENCİ'DEN GÖNDERMELİ PAYLAŞIM

ceyda düvenci

Ceyda Düvenci'nin Instagram hesabından Bülent Şakrak ile olan fotoğraflarını silmesi, boşanma sürecinin kesinleştiği yönünde yorumlara neden oldu.