Cennet Mahallesi'nin Menekşe'si yıllar sonra ortaya çıktı! Görenler aynı kişi olduğuna inanamıyor

Cennet Mahallesi'nin Menekşe'si yıllar sonra ortaya çıktı! Görenler aynı kişi olduğuna inanamıyor
Cennet Mahallesi dizisinin oyuncuları, özellikle Şeyla Halis'in canlandırdığı Menekşe karakteri, sık sık gündemde yer alıyor. Şeyla Halis, bu karakterle gösterdiği başarılı performansıyla izleyicilerin hafızalarına kazındı. Son zamanlarda 46 yaşına gelen Halis'in güncel görünümü ise oldukça şaşırtıcı. Ayrıntılar haberimizde...

Cennet Mahallesi dizisi, 17 yıl önce ilk bölümüyle ekranlara gelerek fenomen haline gelmişti. Bu dizide Oynak Balina lakaplı Menekşe karakterine hayat veren Şeyla Halis ise izleyicilerin hafızalarında yer etmiş bir isim. Başarılı oyuncu, yıllara meydan okuyan bir görünüme sahip. Daha önceki kilo verme süreciyle gündeme gelen Şeyla Halis'in son hali ise dikkat çekiyor.

Cennet Mahallesi dizisi, Müjdat Gezen, Alişan, Çağla Şikel, Melek Baykal gibi önemli isimlerin yer aldığı bir kadroya sahipti. Show TV'de 2004-2007 yılları arasında yayınlanan dizi, büyük ilgi görmüştü.

ŞEYLA HALİS'İN SON HALİ GÖRENLERİ ŞAŞIRTTI

şeyla halis

Dizide Ferhat karakterine Alişan, Sultan karakterine ise Çağla Şikel hayat veriyordu. Şeyla Halis ise Ferhat'ın halası Menekşe'yi canlandırıyordu.

Ünlü oyuncu, geçmişte kilo verme süreciyle gündeme gelmiş ve 2016 yılında tam 40 kilo vermişti.

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Piyano Bölümü mezunu olan Şeyla Halis, eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü'nde tamamladı. Yılan Hikayesi, Zengin Kız Fakir Oğlan, Akasya Durağı, Yedi Numara, Avlu ve Vuslat gibi dizilerde yer aldı. Ayrıca çeşitli reklamlarda da boy gösteren ünlü oyuncu, 2010 yılında Bekir Çiçekdemir ile evlendi.