Buse Varol' kocasının ailesine açtı ağzını yumdu gözünü! Evlilikte büyük deprem: Alişan altında kalmadı!

Buse Varol' kocasının ailesine açtı ağzını yumdu gözünü! Evlilikte büyük deprem: Alişan altında kalmadı!
Ünlü şarkıcı Alişan'ın eşi Buse Varol'un kardeşi Selçuk Tektaş ile evli Merve Tektaş'ın arasındaki gerilimin sona erdiği öğrenildi. Magazin severlerin yakından takip ettiği süreç, bilindiği üzere uzun süredir devam eden fikir ayrılıkları ve ayrılıklarla dolu geçmişti. Ama şimdi iyi haberler var.. Eltilerin savaşının bittiği ve aralarında barışın sağlandığı söyleniyor.

Alişan ile Buse Varol 2018 yılında evlenerek dünyaevine girdiler. Çift mutlu evliliklerini devam ettirirken ağabeyi Selçuk Tektaş'ın iki yıl önce koronavirüsün etkilerinden hayatını kaybetmesi Alişan'ın ailesini derinden üzdü. Bu süreçte Alişan'ın erkek kardeşinin ailesiyle daha fazla vakit geçirmesi eşinin hayal kırıklığını artırarak evlilik sorunlarına neden olmaya başladı. Bu sorunlar Buse Varol'un hem eşiyle hem de kayınvalidesiyle olan ilişkisini de etkiledi ve uzun süre iletişimlerini kaybetti.

Alişan Buse Varol

Ancak son günlerde olumlu gelişmeler de yaşanıyor. Buse Varol'un, eltisi Merve Tektaş ile barıştığını sosyal medya hesaplarından duyurdu. Alişan, magazin prıogramında yaptığı açıklamasında seçmen kağıdının kaldığı bilgisini aldıktan sonra çay içme teklifinde bulunduğunu belirterek bu şekilde barış sağlandığını ifade etti.

Alişan Buse Varol

Bu barış mesajından sonra Alişan, eşiyle yengesinin barışmasına çok sevindi. Bu gelişme, çiftin evlilik krizini sona erdirdi ve ilişkilerine yeni başlangıç ​​yapmalarını sağladı.